صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۰ مهر ۱۴۰۰ / ۱۸:۵۵
کد خبر: 6207
گزارشگر: 306
۲۲۵
۰
۰
۰
مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد

مسابقه بزرگ مداحی «علمدار» در یزد برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ مداحی «علمدار» در یزد برگزار می‌شود
یزد - عظیمی، از برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار در یزد خبر داد
 

آسیا نیوز /  یزد، احمد عظیمی در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری مسابقه بزرگ مداحی با عنوان علمدار، با توجه به علاقه گسترده نوجوانان و جوانان به مهارت مداحی و روضه خوانی و استفاده از توانمندی آنها در این حوزه با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد، اداره اوقاف شهرستان یزد، کانون و بسیج مداحان و شورای هیئت های مذهبی خبر داد.

وی عنوان کرد: این جشنواره با شعار «بصیرت عاشورایی» ویژه نوجوانان و جوانان در رده سنی 8 تا 23 سال برگزار می شود و بعد از داوری توسط مداحان و نوحه خوانان برتر استانی، بهترین آثار انتخاب و برای اجرا در مراسم مذهبی و آموزش های تخصصی معرفی می شوند.

عظیمی ادامه داد: آثار ارسالی توسط داوران یزدی مورد بازبینی و داوری قرار می‌گیرند و آثار برگزیده برای اجرای حضوری دعوت می‌شوند و در مراسمی در محل مسجد جامع با حضور مداحان برجسته استان اجرا خواهند شد.

وی بیان کرد: آثار برگزیده پس از انتخاب به مرحله فینال که با حضور داوران کشوری و استانی برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند و نفرات اول تا سوم معرفی خواهند شد.

مدیر اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دو ورکشاپ پس از مرحله فینال و یک ورکشاپ تخصصی قبل از فینال با حضور داوران مطرح کشوری خبر داد و یادآور شد: افرادی که انتخاب می‌شوند به هیئات و مجالس مذهبی و عزاداری معرفی می شوند تا به اجرای برنامه بپردازند.

 سید محمد جواد عرفانفر

 مسابقه بزرگ مداحی «علمدار» در یزد برگزار می‌شود, احمد عظیمی, مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد , سید محمد جواد عرفانفر


 

 

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید