صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۲۲:۲۳
کد خبر: 6226
گزارشگر: 306
۲۳۷
۰
۰
۰

هشتمین نشست نقد رأی در استان یزد برگزار می شود

هشتمین نشست نقد رأی در استان یزد برگزار می شود
یزد - هشتمین نشست نقد رأی با موضوع بزه تغییر کاربری برگزار می شود
آسیا نیوز / یزد ؛ معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: هشتمین نشست نقد رأی با موضوع بزه تغییر کاربری برگزار می شود.
حسین دهقانی فیروز آبادی با اشاره به برگزاری مستمر جلسات نقد رای در استان گفت: نشست های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط های علمی و دانشگاهی و با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره برگزار می شود.
وی افزود: هشتمین نشست نقد رأی در استان با همکاری دانشگاه علم و هنر با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.
دهقانی اظهار داشت: این نشست با موضوع بزه تغییر کاربری به عنوان یکی از موضوعاتی که حجم بالایی از پرونده ها را در مجموعه دستگاه قضا استان به خود اختصاص داده است برگزار می شود.
وی افزود: هشتمین نشست مجازی نقد رأی با حضور قضات صادر کننده رای در مرحله بدوی و تجدید نظر، هیئت داوران متشکل از قاضی بازنشسته، عضو هیئات علمی دانشگاه و یکی از مستشاران محاکم تجدید نظر استان برگزار می شود.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: هشتمین نشست نقد رای پنجشنبه 22 مهر ماه ساعت 9 صبح الی 11 برگزار و علاقه مندان می توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd  در این همایش شرکت کنند.
دهقانی تصریح کرد: علاقه مندان همچنین می توانند از طریق صفحه عدلیه یزد2 در فضای مجازی به نشانی  @adlieh_yazd2 در این نشست شرکت نمایند.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد اظهار داشت: از جامعه حقوقی استان دعوت
 می شود تا با  ارائه دیدگاهها، ایده ها، انتقادات، نظرات و اندیشه های خود رونق بخش این همایش باشند.

سید محمدجواد عرفانفر

هشتمین نشست نقد رأی در استان یزد برگزار می شود , حسین دهقانی فیروز آبادی  معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد , سید محمد جواد عرفانفر

اخبار مرتبط
یزد - انجام بازدید های سرزده از زندانها و بازداشتگاه های استان یزد توسط هیئت عالی قضایی
یزد - یکی از کارخانه جات یزد مبلغ 500 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود
ویروس کرونا در ایران قربانی دیگری از میان هنرمندان گرفت؛ این بار سیامک اطلسی، بازیگر و کارگردان و صداپیشۀ پیش‌کسوت، که صبح یک‌شنبه، چهارم مهرماه، در پی ابتلا به این ویروس در ۸۵ سالگی درگذشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید