صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۸
کد خبر: 6244
گزارشگر: 306
۱۰۴
۰
۰
۰
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

11قاری برجسته یزدی به مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند

11قاری برجسته یزدی به مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند
یزد - 11قاری برجسته یزدی به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند

آسیا نیوز / یزد ؛ رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، با اشاره به افزایش سهمیه شرکت‌کنندگان در بخش آقایان از این استان در چهل و چهارمین دوره مسابقات کشوری اوقاف در رشته‌های قرائت به سه نفر و ترتیل به دو نفر، روند برگزاری مرحله نیمه‌ نهایی و اسامی برگزیدگان این استان را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام  « محمود میرجلیلی » ، اظهار کرد: در این راستا در بخش آقایان و در رشته قرائت تحقیق، حسین خسروی، جواد برخورداری و سیدعلیرضا میرجلیلی و در رشته قرائت ترتیل، عرفان مزیدی، محمدرضا دوست حسینی و محمدحسین حدادزاده (راه یافته مستقیم از دوره قبل) توانستند به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

میرجلیلی افزود: همچنین امیرحسین عطارزاده در رشته حفظ کل، محمد داوود فلاحی در رشته حفظ ۲۰ جزء و مهدی ضیافتی در رشته اذان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان یزد  گفت: در بخش بانوان نیز تنها حانیه برخورداری در رشته حفظ ۲۰ جزء توانست به این مرحله راه یابد البته فائزه سادات قریشی نسب در رشته حفظ کل، راه یافته مستقیم از دوره قبل به این مرحله خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزیدگان و راه‌یافتگان به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در روز ۲۶ مهرماه در محلی که متعاقباً اعلام خواهد شد، حضور یافته و تلاوت‌ها ضبط شده و آثار به مرکز برای داوری ارسال خواهد شد.

میرجلیلی در پایان یادآور شد: برترین‌های این دوره به مرحله نهایی مسابقات که اواخر آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.

سید محمد جواد عرفانفر

11قاری برجسته یزدی به مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند  , حجت‌الاسلام محمود میرجلیلی رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد  , سید محمد جواد عرفانفر

 

اخبار مرتبط
یزد - وقفیات را به سمت موارد لازم و ضروری جامعه هدایت کنید تا عامه مردم از آن استفاده کنند و همچنین با تبیین و روشنگری صحیح، مردم را نسبت به وقف مطمئن کرده و ابهامات را برطرف نمایید
چهارشنبه / ۱۴ مهر ۱۴۰۰ / ۰۰:۴۳
یزد - سازمان اوقاف به دنبال تأسیس بانک وقف است و سعی دارد با ایجاد این زیرساخت تخصصی بحث وقف پول را در کشور گسترش دهد
دوشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۰
یزد - دهه وقف همزمان با سالروز رحلت پیامبر آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و این دهه فرصتی برای معرفی آثار و برکات وقف به جامعه میباشد
یکشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۰۷
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید