صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۶:۵۶
کد خبر: 6262
گزارشگر: 306
۷۰
۰
۰
۰
فرماندار میبد مطرح کرد

کمک ۲۸ میلیاردی خیری و دولتی به ورزش میبد

کمک ۲۸ میلیاردی خیری و دولتی به ورزش میبد
یزد - فرماندار میبد از جذب و هزینه‌کرد ۲۸ میلیارد تومان اعتبار بخش دولتی و خیری در تامین زیرساخت‌های ورزشی در این شهرستان خبر داد

آسیا نیوز / یزد ؛

فرماندار میبد با بیان این که تاکنون تنها در فصل ورزش بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی جذب و در اجرای زیرساخت‌های ورزشی  شده است، در این مورد گفت: این زیرساخت‌ها شامل ایجاد سالن‌های ورزشی، استخر، زمین‌های چمن مصنوعی مدارس و زمین‌های فوتبال و والیبال ساحلی و تیراندازی باکمان است.

« حسین فلاح »  با بیان این که در این مدت سرانه ورزشی از ۳۱۶ صدم مترمربع با ۵۰ درصد رشد به ۴۷۶ صدم مترمربع در شهرستان رسیده است، گفت: تعداد سالن‌های ورزشی میبد نیز از هفت سالن به ۱۱ سالن رسیده است و در کنار آن‌ یک استخر سرپوشیده به تعداد استخرهای میبد اضافه شده است.

وی افزود: شهرستان میبد در این دوره برای اولین بار صاحب شش زمین چمن مصنوعی و چهار زمین‌ بازی‌های ساحلی و تیراندازی شده است.

فلاح گفت: در ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای هم برگ‌های زرینی به تاریخ ورزش میبد اضافه شد و با تغییر کاربری آب‌انبارها، تعداد زورخانه‌های میبد از ۱۰ زورخانه به ۱۸ زورخانه افزایش یافت.

فرماندار با بیان این که در همین راستا هشت میلیارد تومان اعتبار خیری و بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی هزینه شده است، گفت: حالا میبد و میبدی به همت مسئولان خود در امر ورزش که با محوریت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه و فرمانداری و نماینده و دیگر مجریانش که زیرساخت‌های ورزشی مطلوبی را برای شکوفایی فرزندان این خطه از میهن اسلامی پدید آوردند، می‌بالند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فلاح در پایان ابراز امیدواری کرد که این جریان همچنان ادامه و نسل نوجوان و جوان با استفاده از این ظرفیت‌ها به قله‌های بلند پیروزی سربلندی و موفقیت در سطح استانی، ملی و بین‌المللی برسند

سید محمد جواد عرفانفر

 کمک ۲۸ میلیاردی خیری و دولتی به ورزش میبد ,  حسین فلاح فرماندار میبد  , سید محمد جواد عرفانفر

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید