صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۶ مهر ۱۴۰۰ / ۲۱:۰۹
کد خبر: 6281
گزارشگر: 280
۶۹
۰
۰
۰

⭕️ آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻 بازگشت جمشیدی و ۲۶ استاد دیگر به دانشگاه شیراز در سال ۵۰

 
🔻در این قسمت:
➖ دکتر محمد جمشیدی، عضو برجسته‌ و مشاور ناسا، از بازگشت به ایران پس از پایان تحصیلات در آمریکا سخن می‌گوید. آمریکا و ویتنام در جنگ بودند و دانشجویان در اکثر شهرهای آمریکا با تظاهرات اعتراضی خواستار خروج ارتش از ویتنام و پایان جنگ بودند. آقای جمشیدی که به دلیل ناآرام بودن آمریکا، اوضاع را برای کار مناسب ندیدند، در اندیشه‌ی همکاری با پروژه‌‌های کارخانه ذوب آهن اصفهان، به ایران بازگشتند و به عنوان استادیار دانشگاه شیراز آغاز به کار کردند.
➖آقای مهندس محمد عطاردیان، مهندس پیشکسوت در صنعت راه و ساختمان ایران، در ادامه‌ی مسیر پر چالش «کانون عالی کافرمایی ایران» از تلاش‌هایشان از مجرای دیوان عدالت اداری سخن می گویند. پس از صدور رای مثبت دادگاه بدوی در دیوان عدالت اداری و رفع انحلال از سوی دادگاه، وزارت کار به رای دیوان اعتراض کرد و دو ماه بعد به طرز عجیبی رای دادگاه از این رو به آن رو شد. آقای عطاردیان اما این بار از رئیس دیوان خواستار ارجاع پرونده به شعبه‌ی تشخیص و بررسی مجدد پرونده شد.

 

🗓 پنجشنبه ( ۲۲ مهر ۱۴۰۰)

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید