صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۲ آبان ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۷
کد خبر: 6491
گزارشگر: 213
۷۰۶
۰
۰
۱
بیشتر جمهوری‌خواهان کاربر شبکه اجتماعی ترامپ هستند

دونالد ترامپ گفت بایدن «رئیس فروپاشی حزب دموکرات» است

دونالد ترامپ گفت بایدن «رئیس فروپاشی حزب دموکرات» است
دونالد ترامپ گفت: وقتی بایدن فردا بعدازظهر بیدار شود، کسی باید به او بگوید که دیگر رسما رئیس فروپاشی حزب دموکرات است!

به گزارش آسیانیوز، شکست در ویرجینیا، عقب‌گرد بزرگی برای دموکرات‌ها است که با رزومه‌ای قوی در طول دهه‌ها، چندین بار با پیروزی کرسی را حفظ کرده‌اند
 
دونالد ترامپ و اردوگاهش پیروزی گلن یانگکین، نامزد حزب جمهوری‌خواه در رقابت فرمانداری ویرجینیا را به حساب خود گذاشتند.

-------------------

بیشتر بخوانید:

دونالد ترامپ رییس جمهور بعدی آمریکا است!

---------------------------------------------

روز سه‌شنبه، رئیس‌جمهور پیشین در بیانیه‌ای اعلام کرد که مایل است از «پایگاه» خود برای آمدن به صحنه و رای دادن به نامزد ریاست‌جمهوری سپاسگزاری کند.

او با اشاره به بازگشت احتمالی‌ خود به انتخابات ۲۰۲۴ گفت: «جنبش MAGA (عظمت را به آمریکا بازگردانیم) بزرگ‌تر و قوی‌تر از پیش شده است.»

---------------------

بیشتر بخوانید:

بایدن گفت «گزینه های دیگر در مقابله با ایران» به کار می گیریم/گنبد آهنین ارتش اسرائیل به راکت مجهز شد

---------------------------------------------------

آلیشا رحمان سرکار در ایندیپندنت نوشت ترامپ در بیانیه‌ای جداگانه، با نگاهی پیروزمندانه به این شب مهم گفت که حتی لازم نیست برای یانگکین، نامزد جدید ریاست‌جمهوری، گردهمایی راه بیندازد زیرا رقابت تری مک‌آلیف، نامزد دموکرات‌ها، با حضور رئیس‌جمهور پیشین محدود می‌شود.


رئیس‌جمهور سابق گفت: «به نظر می‌رسد تبلیغات تری مک‌آلیف ضد شخص معینی به نام ترامپ به گلن یانگکین کمک بسیاری کرده است. تمام کاری که تری مک‌آلیف کرد این بود که بگوید ترامپ، ترامپ، ترامپ و بازنده شد.»

او افزود: «این به شما چه پیغامی می‌دهد؟ اخبار جعلی؟ به نظر من کسانی که دارند به عنوان دموکرات‌ها رقابت می‌کنند، دیگر چندان ادامه نخواهند داد.»

-----------------------

بیشتر بخوانید:

«جو خواب آلود» چه در سر دارد؟
---------------------------------------------------------

 

بیش از ۶۰ درصد جمهوری‌خواهان کاربر شبکه اجتماعی ترامپ می‌شوند

  ترامپ با وجود حمایت از یانگکین هرگز به ویرجینیا سفر نکرد تا هم‌راستا با پیروز احتمالی جمهوری‌خواهان در انتخابات گردهمایی راه بیندازد. در عوض دوشنبه، در شب انتخابات، فراخوانی مجازی بر پا کرد.

-----------------------

بیشتر بخوانید:

جو بایدن از چشم آمریکایی ها افتاد!
----------------------------------------------------
با این حال یانگکین در کارزارهای تبلیغاتی، فاصله‌ خود را با رئیس‌جمهور پیشین حفظ کرد. هرگز از نام ترامپ در گردهمایی‌های خود استفاده نکرد و موضوع اصلی صحبتش را مسائل کشور مانند تحصیل، مالیات و توالت‌ مخصوص تراجنسی‌ها در مدارس قرار داد.

شکست در ویرجینیا، عقب‌گرد بزرگی برای دموکرات‌ها است که با رزومه‌ای قوی در طول دهه‌ها، چندین بار با پیروزی کرسی را حفظ کرده‌اند.

دونالد ترامپ جونیور، پسر رئیس‌جمهور پیشین، در توییتی به جو بایدن، رئیس‌جمهور، حمله کرد.

او گفت: «وقتی بایدن فردا بعدازظهر بیدار شود، کسی باید به او بگوید که دیگر رسما رئیس فروپاشی حزب دموکرات است.»

مک‌آلیف پیش از انتخابات گفته بود که رئیس‌جمهور پیشین در تلاش برای برای دوره بعدی انتخابات ریاست‌جمهوری، امیدهایش را به پیروزی جمهوری‌خواهان گره زده است.

سی‌ان‌ان از قول مک‌آلیف گفت: «ترامپ می‌خواهد اینجا پیروز شود تا بتواند برای انتخابات ۲۰۲۴ نامزد شود. این خطرات این رای‌گیری است. او سعی دارد با چراغ خاموش بیاید.»

به رغم اینکه ترامپ بیانیه‌ای رسمی صادر نکرده، با گردهمایی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های جمعی، درها را به روی دوره انتخابات ۲۰۲۴ باز گذاشته است.

او در چندین گردهمایی‌ از جمله در گردهمایی لیندزی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه، از پیش اشاره کرده بود که در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد./

https://www.asianews.ir/u/455
اخبار مرتبط
تد‌ کروز در پاسخ به درخواست ایران از جو بایدن برای ارائه ضمانت گفت رییس‌جمهوری ما آیت‌الله نیست!
نظرخواهی‌های شبکه خبری ان‌بی‌سی نشان داده است که حدود ۷۱ درصد آمریکایی معتقدند که کشور تحت ریاست‌جمهوری بایدن در جهت غلط پیش می‌رود و به بیراهه خواهد رفت.
جو بایدن که برای نخستین بار در مقام ریاست‌جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می‌کرد، گفت: ایالات متحده آماده بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران است؛ مشروط بر اینکه تهران نیز به صورت کامل آن را اجرا کند.
در حالی که انتقادهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر پیشین اسراییل به عملکرد نفتالی بنت، نخست وزیر جدید در قبال جمهوری اسلامی ادامه دارد، وی روز یکشنبه در یک نشست زنده در فیس بوک از «چرت زدن» رئیس جمهور آمریکا در جریان دیدار رسمی اش با «نفتالی بنت» انتقاد و آن را تمسخر کرد.
ترامپ گفت: من کشورمان را دوست دارم؛ فکر می‌کنم مردم آمریکا به زودی در خصوص خبری خیلی خوشحال خواهند شد!
براساس نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا، چنانچه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین از حزب جمهوری‌خواه، در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در برابر جو بایدن، برقیب او در انتخابات سال گذشته و رئیس جمهوری کنونی از حزب دموکرات، قرار گیرد، او را شکست خواهد داد.
عملکرد جو بایدن در پایان دادن به حضور نظامی در افغانستان پیش از خروج تمامی شهروندان آمریکا، با انتقادات گسترده مقامات سیاسی و نظامی آمریکا همراه شده و جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان برای بررسی اقدامات بایدن در این زمینه در واشینگتن تشکیل جلسه دادند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید