صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۸ آبان ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۸
کد خبر: 6566
گزارشگر: 213
۳۳۵
۰
۰
۲
تعداد اسلحه در تهران

علت زیاد شدن سلاح در پایتخت

علت زیاد شدن سلاح در پایتخت
سردار حسین رحیمی گفت: متاسفانه حجم سلاح در پایتخت زیاد شده است.

به گزارش آسیانیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش حجم سلاح در پایتخت خبر داد و بر ضرورت افزایش مجازات افراد مرتبط با سلاح تاکید کرد.

--------------------------

بیشتر بخوانید

علت تیراندازی جوانان ۳۰ و ۳۵ ساله در غرب تهران

--------------------------------------------------------------------
سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح "اقتدار" با حضور در جمع خبرنگاران درباره اجرای طرح منع تردد شبانه و نحوه اجرای طرح ترافیک، اظهار کرد: در مورد اجرای منع تردد شبانه ما نظراتمان را در شورای ترافیک اعلام و این موضوع را به آنان منتقل کردیم.

وی ادامه داد: در مورد اجرای طرح ترافیک نیز با افزایش ساعات در گزارشی که گرفتیم مشخص شد تا حدودی در کاهش ترافیک هسته مرکزی اثرگذار بوده و در گام دوم نیز طرح از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ اجرا خواهد شد که ما امیدواریم این موضوع هم در کاهش آلودگی هوا و هم در حجم ترافیک موثر باشد.

 

--------------------------

بیشتر بخوانید

شلیک افراد مسلح به چند مامور پلیس
----------------------------------------------------------------------
رحیمی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره استفاده از سلاح در پایتخت و کشفیات آن نیز گفت: متاسفانه حجم سلاح در پایتخت مقداری زیاد شده است و ما گزارشی درباره آن را به مسئولان و دستگاه های مربوطه اعلام کردیم.

رحیمی افزود: ما معتقدیم که باید در تمام جرایم مرتبط با سلاح اعم از انواع سلاح، یعنی سلاح جنگی، لوله کوتاه، لوله بلند و ... مجازات مجرمان و تمام افراد مرتبط با سلاح جدی تر شود.

رحیمی اضافه کرد: همانطور که گفتم ما گزارشی دادیم که حجم آن زیاد شده و باید مجازات افراد مرتبط با آن نیز بیشتر شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش سلاح در پایتخت شائبه امنیتی هم دارد یا خیر؟ گفت: چنین موضوعی نیز مطرح است و قطعا این موضوع تاثیر امنیتی هم خواهد داشت.

رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون جرایم ترکیبی افراد، اظهار کرد: وقتی که فردی را دستگیر می کنیم ما تمام جرایم و سابقه جرائم او را در پرونده اش درج می کنیم و در نهایت این قاضی است که باید در این خصوص نظر خود را اعلام بکند.

رحیمی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره برخورد با جرائمی نظیر دور دور در تهران نیز گفت: برخورد با دور دور خودروهای لوکس و گرانقیمت که متاسفانه از سوی افرادی انجام شده و آنان هر شب یا برخی از شب ها با حضور در برخی از محلات و مناطق خاص خودروهای خود را به رخ می کشند همواره از سوی پلیس در حال انجام است و این طرح ادامه دارد. متاسفانه این افراد اقدام به ایجاد مزاحمت برای شهروندان و به خصوص اهالی این مناطق نیز کرده و پلیس با آنان برخورد می کند.

رحیمی ادامه داد: ما تاکید کردیم که اگر چنین خودروهایی را مشاهده کنیم در مرحله اول خودرو را برای مدت طولانی توقیف می کنیم و اگر بار دوم خودرو توقیف شود کوتاه نمی آییم و علاوه بر توقیف خودرو با راننده نیز برخورد می شود./


اخبار مرتبط
رئیس کلانتری 118 ستارخان از دستگیری دو جوان که در حال تیراندازی بودند خبر داد.
مشتری آرایشگاه مردانه هدف تیراندازی افراد مسلح قرار گرفت.
در حالی که خانواده‌های زنان جوانی که در اصفهان هدف تیراندازی پنهانی یک مرد قرار گرفته بودند، به روند رسیدگی به خصوص «آزاد شدن متهم به قید وثیقه» اعتراض کرده اند و گفته شده که این زنان در ایام اخیر با آسیب‌های روانی نیز مواجه شده اند.
چهار مامور نیروی انتظامی در پی تیراندازی افراد مسلح مامور مجروح شدند.
بیانیه ۸۰۰ شخصیت سینمایی در واکنش به اعتراضات خوزستان با انتقاد به تیراندازی به معترضان و بی آبی و نبود امکانات در این استان منتشر شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید