صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۲
کد خبر: 6936
گزارشگر: 2
۳۵۶
۰
۰
۱
نکات خرید گاوصندوق

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی
معمولاً برای خرید گاوصندوق مهم ترین مسئله ای که مطرح می‌شود کیفیت آن و سپس قیمت آن می باشد. اگر می خواهید یک گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی ایمن خریداری کنید بهتر است کیفیت و اعتبار برند آن را مد نظر قرار داشته باشید. گنج بان یکی از بهترین تولید کنندگان گاوصندوق در ایران میباشد که با قیمتی بسیار مناسب انواع گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی را به فروش می رساند.

برای مشاهده مدل های مختلف گاوصندوق و قیمت آنها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

گاوصندوق

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خانگی

به گزارش واحد تبلیغاتی آسیانیوز؛ یکی از راه هایی که می توانید از اسناد و مدارک خود در در خانه مراقبت کنید استفاده از گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خانگی می باشد. معمولاً برای آنکه بتوان احتمال سرقت از گاوصندوق ها را بسیار کاهش داد در آنها از الگوریتم های امنیتی زیادی استفاده می شود. خوشبختانه در گاوصندوق های گنج بان از جدیدترین الگوریتم های امنیتی استفاده می شود و همین امر توانست میزان سرقت از گاوصندوق های خانگی گنج بان را به صفر درصد کاهش دهد.
شما می توانید برای مشاهده مدل های مختلف گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خانگی و قیمت آنها به صفحه گاوصندوق خانگی مراجعه کنید.
استفاده از سنسورهای تشخیص اثر انگشت توانست ایمنی این گاو صندوق ها را بسیار بالا ببرد و همین امر رضایت مشتریان را چندین برابر کرده است.
قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خانگی گنج باید از ۲ میلیون تومان به بالا میباشد و شما میتوانید با هر بودجه ای از این فروشگاه یک گاوصندوق ایمن خریداری کنید.
البته میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق انواع گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خانگی با همکاران مادر گنج بان تماس بگیرید.

 

گاوصندوق خانگی

 

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی هتلی

هتل ها استفاده از گاوصندوق دیجیتالی و گاوصندوق اثر انگشتی بسیار رایج شده است زیرا سرقت از اموال مسافران یکی از دغدغه های هتلداران بود و همین امر سبب شد خرید انواع گاو صندوق دیجیتال اثر انگشتی هتلی رو به افزایش رود.
استفاده از گاوصندوق دیجیتال در هتل ها به دلیل سطح ایمنی بالایی که دارند روز به روز در حال افزایش می باشد و آمار سرقت از اموال مسافران نشان دهنده این موضوع است که استفاده از گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی هتلی توانسته وظیفه خود را به خوبی انجام داده و آمار سرقت را کاهش دهد.
همانطور که میدانید گاوصندوق دیجیتال در انواع مختلف تولید می شود که یکی از مدلهای آن برای استفاده در هتل مناسب می باشد. منظور از گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی هتلی این است که این گاوصندوق در سایز کوچک تولید می شود و می‌توان از آن برای نگهداری اموال مسافران استفاده کرد.
قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی هتلی در فروشگاه گنج مان از حدود یک میلیون و نیم به بالا می باشد. لازم به ذکر است تمامی گاوصندوق های این فروشگاه با گارانتی ۲ ساله معتبر و خدمات پس از فروش عرضه می شود.
شما می توانید با هر بودجه ای از فروشگاه گنج بان گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی خریداری کنید و از خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات و بازگشایی گاوصندوق در مواقع ضروری استفاده کنید.

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی اداری

استفاده از یک گاوصندوق ایمن در ادارات و شرکت ها یکی از واجبات می باشد زیرا در سازمانها اسناد و مدارک مهمی نگهداری می‌شود و اگر این اسناد در محل ایمنی محافظت نشوند می تواند ساختار سازمان را برهم بزند.
استفاده از گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی اداری امار سرقت از شرکت‌ها را به سرعت کاهش داده زیرا از چندین فاکتور امنیتی باید گذر کرد تا بتوان این گاوصندوق را باز نمود.
وجود حسگر اثر انگشتی امنیت این گاوصندوق ها را چندین برابر کرده است زیرا اثر انگشت هر شخصی منحصر به فرد بوده و سسارقان نمی‌توانند از این راه به داخل گاوصندوق نفوذ کنند.
قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی اداری در فروشگاه گنج مال از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بالا می باشد. گاوصندوق های اداری با گارانتی معتبر ۲ ساله و خدمات پس از فروش عرضه می شوند و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین گاوصندوق اداری را خریداری کنید.

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی اسلحه

نگهداری از اسلحه در منزل و یا محل کار بدون استفاده از گاوصندوق کار خطرناکی است زیرا نگهداری اسلحه تنها با مجوز امکان پذیر است و در صورتی که سارق بتواند اسلحه شما را سرقت کند امکان دارد مسائل امنیتی برای شما پیش بیاید.
استفاده از گاوصندوق اثر انگشتی برای نگهداری از اسلحه امنیت اسلحه را چندین برابر کند شما می توانید با خیالی آسوده اسلحه را در خانه و یا محل کار خود نگهداری کنید.
قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی اسلحه تقریباً از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بالا می باشد البته این قیمت در فروشگاه های مختلف برای برندهای متنوع متغیر خواهد بود. اگر شما گاوصندوق دیجیتال اسلحه خود را از یک برند معتبر خریداری کنید می توانید این اطمینان را داشته باشید که امنیت بالایی داشته و می توانید با خیال آسوده اسلحه خود را در آن نگهداری کنید.

قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی بانکی

استفاده از گاوصندوق های اثر انگشتی در بانک‌ها نیز روز به روز در حال افزایش می باشد زیرا استفاده از این گاو صندوق ها می تواند فاکتور های امنیتی در بانک ها را افزایش دهد. البته در بانک ها از گاو صندوق های فوق ایمنی استفاده می شود اما بهره گیری از فاکتورهای دیجیتال بودن و استفاده از حسگرهای اثر انگشتی در این گاوصندوق ها امنیت آن ها را چندین برابر کرده است.
قیمت گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی بانکی از دو و نیم میلیون تومان می باشد و بر اساس سایز و برند انتخابی شما این هزینه متغیر خواهد بود.
بهتر است برای خرید گاوصندوق بانکی برند معتبری را انتخاب کنید تا از رعایت فاکتورهای ایمنی در قفل و رمز آن اطمینان داشته باشید زیرا در بانک امنیت حرف اول را می‌زند.

فروش گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتال

نمایندگی های مختلفی در تهران و شهرهای ایران اقدام به فروش گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتال کردند اما آیا همه این نمایندگی ها قابل اعتماد هستند؟ قطعا خیر.
برای خرید گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتالی باید دقت داشته باشید که از یک برند معتبر خرید خود را انجام دهید.
برندهای تولید کننده گاوصندوق در ایران بسیار متعدد می باشد شما باید برندی را برای خرید گاوصندوق دیجیتالی اثر انگشتی انتخاب کنید که رضایت مشتریان خود را جلب کرده باشد.
گنج بان یکی از بهترین تولید کنندگان گاوصندوق می باشد که از بهترین مواد اولیه برای ساخت گاوصندوق استفاده می کند و همین امر توانست رضایت مشتریان را روزبه‌روز بیشتر کند.
فروش گاوصندوق دیجیتالی اثر انگشتی در گنج بان با ارائه گارانتی معتبر ۲ ساله و ارائه خدمات پشتیبانی و پس از فروش ماننده خدمات تعمیر گاوصندوق و حمل و جابجایی گاوصندوق انجام می پذیرد.

 

خرید گاوصندوق

 

نکات خرید گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتال

برای خرید گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتال دقت داشته باشید که از یک برند معتبر گاوصندوق اتان را خریداری کنید. متاسفانه برندهای زیادی در بازار ایران وجود دارند که گاوصندوق های فک و با کیفیت پایین تولید می کند اگر این گاو صندوق ها را خریداری کنید قطعاً نمی توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی آنها استفاده کنید و همین امر یک امتیاز منفی برای آنها محسوب می شود.
در خرید گاوصندوق اثر انگشتی دیجیتال دقت داشته باشید که سایز این گاوصندوق متناسب با کاربرد شما باشد برای مثال سایز گاوصندوق خانگی با سایز گاوصندوق هتلی قطعاً متفاوت خواهد بود.
نکته دیگری که باید برای خرید گاوصندوق دیجیتال اثر انگشتی در نظر داشته باشید این است که این گاو صندوق گارانتی معتبر داشته باشد. وجوده گارانتی معتبر نشان دهنده این است که این محصول با کیفیت بوده و توسط تولیدکننده معتبری ساخته شده است.
گاوصندوق قیمت گاوصندوق فاکتور دیگری است که باید در خرید آن دقت داشته باشید زیرا همیشه قیمت بالاتر نشان دهنده کیفیت بیشتر آن نیست باید به کیفیت و اعتبار برندگان دقت بیشتری داشته باشید.

نوید جمشیدی
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید