صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۹ آذر ۱۴۰۰ / ۰۳:۲۳
کد خبر: 6947
گزارشگر: 213
۱۳۳۱۰
۰
۰
۹
بازیگر زن پرحاشیه جدا شد

اخبار طلاق بهاره رهنما از حاج آقا+ فیلم و عکس های سفر هنرپیشه زن به ترکیه

اخبار طلاق بهاره رهنما از حاج آقا+ فیلم و عکس های سفر هنرپیشه زن به ترکیه
بهاره رهنما هنوز به اخباری که درباره طلاقش از حاجی یا حاج آقا(شوهر دومش) منتشر می شود واکنشی نشان نداده است؛ در حالی که این اخبار به طرق گوناگون در فضای مجازی دست به دست می شود و گفته شده که این روزها او بدون همسرش به ترکیه سفر کرده است.

به گزارش آسیانیوز، اخباری درباره طلاق بهاره رهنما از حاجی در حالی در فضای مجازی دست به دست می شود که تاکنون خود این بازیگر واکنشی به این حواشی نشان نداده و صحت آن را تایید نکرده است.

بهاره رهنما متولد 1351 در روستایی در اراک بوده و همسر سابق پیمان قاسم خانی بازیگر و نویسنده است که از وی جدا شد و با یک تاجر مذهبی ازدواج کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شبونه، حالا زمزمه‌هایی درباره جدایی او و همسر دومش نیز در فضای مجازی به گوش می‌رسد که البته صحت و سقم آن مشخص نیست.

 

 

همسر دوم او امیرخسرو عباسی بوده که از تاجران لوازم آرایشی می باشد و مالک برند بهداشتی هاینس است و وضعیت مالی بسیار خوبی برخوردار است و حالا خبرهایی درباره جدایی بهاره رهنما از همسر دومش در فضای مجازی دیده می شود.

گفته شده که این روزها بازیگر پر حاشیه به ترکیه سفر کرده است./

اخبار طلاق بهاره رهنما از حاج آقا+ فیلم و عکس های هنرپیشه زن در ترکیه/ 10 آذر

اخبار طلاق بهاره رهنما از حاج آقا+ فیلم و عکس های سفر هنرپیشه زن به ترکیه 9 آذر 1400

https://www.asianews.ir/u/4hi
اخبار مرتبط
حمیدرضا آذرنگ در ویدیویی خطاب به اظهارات سخیف بهاره رهنما، بازیگری که به سفارشی کار کردن معروف شده است و حرف های ضد مردمی می زند، گفت: چقدر خوب است که در دهانمان را ببندیم!
خانم رهنما در یک جامعه کاریکاتوری که آدم‌های غیرواقعی تبدیل به نخبه می‌شوند، باید این چنین اظهار نظرهایی را بشنویم؛ ما بلد نیستیم پای‌مان را روی شانه دیگران بگذاریم! و پز بدهیم؛ آن هم در جامعه ای با تورم و گرانی!
روزنامه کیهان به اظهارات یک بازیگر زن در یک برنامه تلویزیونی درباره حجاب و مسایل دیگر انتقاد کرد.
امین تارخ از سانسور چهره میهمان زن برنامه «پیشگو» به شدت انتقاد کرد.
آسیانیوز (وبسايت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید