صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۹
کد خبر: 7641
گزارشگر: 2
۵۸۰
۰
۰
۱
ضرورت حضور در فضای اینترنت

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چطور به کسب و کار شما کمک می کند؟

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چطور به کسب و کار شما کمک می کند؟
چرا همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ گزینه مناسبی است؟ یک آژانس چطور می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

به گزارش واحد تبلیغاتی آسیانیوز؛ به کار گیری افراد متخصص در هر زمینه، یکی از اصولی است که امروز در تصمیم گیری های کلیدی هر شرکت یا سازمان مورد توجه است. این امر به طور ویژه، با توجه به توسعه اینترنت و به تبع آن تغییراتی که در سبک زندگی و کسب و کارها بوجود آمده، به نکته‌ای اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. دیجیتال مارکتینگ یکی از شاخه‌های مهمی است که از این نکته پیروی می‌کند. بنابراین برای پیشبرد اهداف دیجیتالی خود، باید به دنبال استخدام فردی زبده باشیم و یا به سراغ یک آژانس دیجیتال مارکتینگ برویم.
حال این سوال پیش می‌آید که چرا همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ گزینه مناسبی است؟ و یک آژانس چطور می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات، بهتر است با مفهوم آژانس شروع کنیم.

 

مفهوم آژانس

 

آژانس به سازمانی گفته می‌شود که مجموعه‌ای از سرویس‌های مختلف را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها می‌تواند دربرگیرنده تدوین استراتژی و برنامه‌ريزی، ایجاد ساز و کاری کاربردی میان دو یا چند نیاز و مدیریت و اجرا باشد.
به عبارتی، هدف از ایجاد یک آژانس، ساده سازی مجموعه‌ای از اقدامات پیچیده برای حصول اهدافی خاص است.
یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چطور؟ در واقع چنین آژانسی، برای تسهیل فرآیند بازاریابی و تبلیغ کسب و کار شما در فضای وب شکل می‌گیرد و با توجه اهداف شکل‌گیری خود، خدماتی را در این راستا ارائه می‌کند.

 

تبلیغ کسب و کار

 

اقدامات دیجیتال مارکتینگ

 

حضور در فضای اینترنت امروز دیگر یک مزیت نیست؛ بلکه ضرورتی برای تمام کسب و کارهاست. اگر شما هم صاحب کسب و کاری باشید، قطعا می‌خواهید از این بستر بزرگ بهره بگیرید. اما احتمالا تسلط به تمام ابزارهای مورد نیاز برای حضور موثر در این بستر، کار چندان ساده‌ای نیست و انجام صحیح و بهینه آن، نیازمند تجربه و تخصص کافی است.
جزئیات زیادی وجود دارد که برای موفقیت فرآیندهای بازاریابی دیجیتال و کمپین های شما ضروری هستند. اینجاست که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند نقش خود را ایفا کند و راهکاری بهینه را برای اهداف شما طراحی و اجرا نماید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

 

چرا باید ما را انتخاب کنید؟
آژانس دیماژن با تکیه بر دغدغه‌ای مهم شروع به کار کرده است. زمانی که بازاریابی دیجیتال، بین سال‌های ۹۳ و ۹۴ شروع به اوج گیری کرد، تلاش کردیم به بررسی و تحلیل مسیری بپردازیم که دیجیتال مارکتینگ در آن حرکت می‌کند.
سوال اساسی برای ما این بود که چطور می‌توان خدماتی ارائه نمود که به خوبی پاسخگوی نیاز کارفرما (و یک گام بیشتر از آن) باشد؟
آنچه با بررسی داده‌ها به آن رسیده‌ایم، بیانگر این است که نیاز کارفرما، به دو بخش اساسی تقسیم می‌شود:

 هدف گذاری صحیح

 • درک کامل از آنچه روی می‌دهد

 به همین دلیل، خدمات خود را بر پایه نیازسنجی دقیق و ارائه برنامه عملیاتی مبتنی بر نیازهای شناسایی شده، با تکیه بر درک مقابل استوار کردیم.

 

 شیوه ارائه خدمت در آژانس دیماژن

 

 دو فاکتور کلیدی برای پاسخگویی به خواسته مشتریان، در برنامه‌ریزی دیجیتالی دیماژن نقش دارد. خدمات دیماژن با تدوین استراتژی شروع شده و با اجرا، آنالیز و گزارش دهی ادامه می‌یابد.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

تدوین استراتژی گام اول در هر برنامه مارکتینگ محسوب می‌شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن پس از انجام تحقیق لازم، تدوین راهنمای اجرای برنامه و نیز گسترش استراتژی عملیاتی، به جذب ترافیک از کانال‌های مختلف برای کسب و کار شما می‌پردازد.
با انجام این فرآیند، می‌توانیم مخاطبان بیشتری را وبسایت کسب و کار شما جذب و از سوی دیگر، نیاز بازدیدکنندگان را برآورده کنیم.

اجرای برنامه دیجیتال

با تدوین و توسعه استراتژی و شناسایی کانال‌های جذب ترافیک، تلاش می‌کنیم با تولید محتوای باکیفیت در پلتفرم‌های مختلف، تصویری مناسب و پایدار از برند شما ارائه کنیم.
با انجام این فرآیند، حضور کسب و کارتان در فضای وب گسترش می‌یابد؛ این یعنی افزایش ردپا (footprint) ، آگاهی از برند در میان مخاطبان و جذب مشتریان جدید.

کنترل روند فرآیند دیجیتال مارکتینگ و گزارش دهی

بررسی مستمر اقدامات و آنالیز نتایج آن‌ها در هر گام از استراتژی تدوین شده، نکته‌ای کلیدی در پیشبرد اهداف تعیین شده است. ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ دیماژن، برای طراحی و گسترش برنامه دیجیتال، بررسی نحوه اجرا و گزارش دهی دقیق، بر دانش فنی کارشناسان خود تکیه داریم. اما این پایان کار نیست.
بررسی بازخوردها و تحلیل روند طی شده و نتایج بدست آمده در طول پروژه، به کار خود ادامه می‌دهیم تا بتوانیم کمپین های دیجیتال مارتینگ شما را بیش از پیش بهینه کنیم.

 

تولید محتوا

 

حال یک بار دیگر این سوال را تکرار می‌کنیم؛
چرا دیماژن؟

 

همکاری دیماژن با انجام فرآیندهای مذکور، مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

• بدون هزینه پنهان، بدون سورپرایز
• پیاده سازی دقیق و منظم پروژه ها بر اساس راهکارهای مدیریت پروژه
• اکانت منیجر اختصاصی
• دستورالعمل های دقیق ارتباطی
• سیستم مالی و حقوقی دقیق و قانونی
• گزارش دهی با محوریت درک مشتری
• تکیه بر سیستم مدیریت دانش

 

خدمات دیماژن شامل چه مواردی می شود؟

 

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

استراتژی یا برنامه دیجیتال مارکتینگ تابعی از استراتژی بازاریابی هر سازمان است. ما تلاش داریم با درک صحیح برنامه مارکتینگ مجموعه شما، برنامه دیجیتال مارکتینگ را به بهترین شکل طراحی کنیم.
تیم دیماژن، متشکل از متخصصانی در زمینه مارکتینگ، فروش، آنالیز و محتواست که در 15 سال گذشته مشغول فعالیت بوده‌اند. ما با تکیه بر این پشتوانه ازرشمند، استراتژی هر مجموعه را بررسی نموده و شاخص‌های عملیاتی آن را در فضای آنلاین به دست می‌آوریم.

تولید محتوا

حتما شنیده‌اید که می‌گویند محتوا پادشاه است. این امر هر روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ بنابراین ضرورت دارد با دقت و حتی وسواس، به تدوین استراتژی و تولید محتوا پرداخته شود.
بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که محتوا، فقط دیتا نیست. یک محتوای خوب باید با نیازسنجی مخاطبان، در جهت پاسخ به آن نیاز‌ها طراحی و تولید گردد.

خدمات سئو

در سئو دو جنبه مهم باید بطور همزمان در نظر گرفته شود؛ مخاطب و موتور جستجو.
فهم سئو به شناخت مخاطب و درک الگوریتم های موتور جستجو وابسته است. ما با شناسایی مخاطب در قدم اول و سپس برنامه ریزی سئو با توجه به مولفه‌های موثر موتور جستجو، به اجرای برنامه سئو می‌پردازیم.
نکته مهم این است که موتور جستجو، روزانه میلیاردها داده مختلف را توسط ربات های خزنده خود تحلیل می‌کند. بنابراین، ساختار مناسب و همسوی وبسایت شما با الگوریتم های موتور جستجو اهمیت زیادی دارد. این امر خوانایی وبسایت را برای موتور جستجو بهبود می‌دهد.
هرقدر خوانایی وبسایت برای موتور جستجو بیشتر باشد، خزنده ها با سرعت بیشتر آن را بررسی خواهند کرد. بنابراین هزینه خزش موتور جستجو کاهش می‌یابد. در چنین شرایطی موتور جستجو نیز وبسایت شما را دوست خواهد داشت. این یعنی کامیابی در سئو!
همانطور که پیشتر اشاره کردیم، ما در سئو با محوریت مارکتینگ به جذب ترافیک می‌پردازیم. اما چه ترافیکی به ما کمک می‌کند؟

 

هر ترافیکی مفید نیست!

 

رویکرد ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن با محوریت هدف شکل می‌گیرد. یعنی:

• برنامه ریزی بر مبنای نیاز مارکتینگ و فروش
• بر مبنای SOV یا سهم صدای کلمات
• برنامه ریزی بر اساس فعالیت رقبا
• توجه همزمان به جایگاه کلمات و SOV
• گزارش دهی جامع و در عین حال ساده و قابل درک

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

 

خدمات بازاریابی شبکه اجتماعی

چرا بازاریابی شبکه اجتماعی مهم است؟
یک عاملی کلیدی دلیل اهیمت آن است؛ حضور مخاطب.
در هر فضایی که مخاطب حضور دارد، فرصتی عالی برای بازاریابی نیز وجود دارد.
به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ اعتقاد داریم بازاریابی در بستر شبکه های اجتماعی می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد.
اما سوال اینجاست که چه میزان از کل توان بازاریابی را باید در هر بخش از دیجیتال مارکتینگ هزینه کرد؟
پاسخ این سوال کاملا به نیاز کسب و کار شما وابسته است.

تبلیغات گوگل ادز

به جرئت می‌توان گفت گوگل ادز بزرگترین سرویس تبلیغات آنلاین در دنیاست. بطوری که بر اساس گزارش‌های گوگل، بیش از ۶۰% از درآمد آن، از این طریق به دست می‌آید.
بنابراین می‌توان گفت تبلیغات گوگل یکی از بهترین روش‌های تبلیغ محسوب می‌شود.
ما در دیماژن خدمات گوگل ادز را نیز ارائه می‌کنیم. در دیماژن می‌توانید شارژ اکانت گوگل را انجام دهید، مدیریت اکانت را به ما بسپارید و یا هر دو قسمت کار را واگذار کنید.

 

دیماژن در یک نگاه

 

دیماژن بیرون آمده از یک دغدغه مهم است. ارائه سرویس با محوریت هدف گذاری صحیح و درک صحیح فرآیندها. ما آگاهی را حق مشتریان خود می‌دانیم و بر این باوریم که بوجود آوردن درک صحیح آنچه صورت می‌گیرد، بر عهده ماست.
موسسین آژانس بازاریابی دیجیتال دیماژن ماحصل تجارب ارزشمند و بررسی سالیان گذشته خود از فضای بازاریابی را در شکلی متفاوت و بر مبنای عملکردی مثمر ثمر گردآوری نموده و در تمام فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ، با تاکید بر مستند سازی و درک صحیح عمل می‌کند.

نوید جمشیدی
https://www.asianews.ir/u/506
اخبار مرتبط
دیجیتال مارتنیگ یک مبحث بسیار گسترده و شیرین است اگر شما هم به این مبحث علاقه مند هستید ، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله اموزشی با ماهمراه باشید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید