صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۰:۳۱
کد خبر: 7889
گزارشگر: 306
۳۱۶
۰
۰
۰

میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) / روز شلوغ ستاد دیه استان یزد

میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) / روز شلوغ ستاد دیه استان یزد
یزد - همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا ( س) ستاد دیه استان یزد میزبان ۴ نیکوکار بود
آسیانیوز/ یزد ؛ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا ( س)  و روز مادر، ستاد دیه استان یزد میزبان ۴ نیکوکار بود که هرکدام با نیتی مبالغ خود را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمودند .
کمک فرهنگی یزدی به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
 
بانوی فرهنگی یزدی با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ ۵ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود .
 
این بانو که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت  هدف خود از این اقدام خداپسندانه را شادی روح همسرش بیان نموده و در این خصوص گفت : با توجه به سالروز میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) تصمیم گرفته تا مبلغی را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمایم .
اختصاص هزینه سالگرد به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
 
علی محمد فلاح تفتی نیکوکار یزدی  با حضور در دفتر ستاددیه استان مبلغ ۱۰ میلیون تومان هزینه برگزاری دومین سالگرد همسر خود مرحومه ” حاجیه روح انگیز بادامی ” را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد .
 
این نیکوکار هدف خود از این اقدام خداپسندانه را شادی روح همسر خود بیان نموده و در این خصوص گفت : دومین سالگرد همسرم مصادف گردید با میلاد پرسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با توجه به این مناسبت تصمیم گرفته تا هزینه برگزاری مراسم وی را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص  دهم.
از سوی هنرمند خوش سلیقه یزدی اتفاق افتاد ، شوق دیدار مادر توام با کمک به آزادی مددجوی غیرعمد
 
داووش هنرمند عرصه موسیقی که مقیم تهران است با سفر به استان یزد ، ضمن دیدار با مادر خود، با حضور در دفتر ستاد دیه استان مبلغ ۳۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد .
 
این نیکوکار در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت : با توجه به روز مادر تصمیم گرفته تا بعد از دو سال که به دلیل شیوع بیماری کرونا موفق به دیدار مادر نشده بودم ، با سفر به یزد ضمن دیدار با مادر ، به نیابت از دوستان و خیرین مبلغی را به آزادی یک مادر از زندانیان جرائم غیر عمداختصاص بدهم.
آزادی محکوم مالی جرائم غیر عمد / هدیه روز زن به همسر
 
نیکوکار یزدی مبلغ ۲۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص و فیش پرداختی را به عنوان هدیه روز زن به همسر خود اهدا کرد .
 
این نیکوکار که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در خصوص این اقدام خداپسندانه چنین گفت : با مشورت با همسرم و با توجه به خواسته ی وی قرار شد هزینه ی آزادی یک محکوم مالی را پرداخت نموده و فیش پرداختی این عمل خیر را جهت هدیه  روز زن به وی اهدا نمایم تا این هدیه تا همیشه در خاطر وی ثبت گردد .

سید محمد جواد عرفانفر

میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) / روز شلوغ ستاد دیه استان یزد , روابط عمومی ستاد دیه استان یزد , سید محمد جواد عرفانفر

https://www.asianews.ir/u/56q
اخبار مرتبط
یزد - رئیس اداره توسعه حل اختلاف استان از سازش یک فقره پرونده قتل عمد به همت شورای حل اختلاف ویژه زندانیان پس از گذشت دو سال خبر داد
یزد - مسئولان اداره کل تعزیرات حکومتی استان با مادر این شهید بزرگوار دیدار و از صبر و مجاهدت این مادر تجلیل کردند
یزد - خانواده مرحوم " علیرضا هراتی بندی " مبلغ 100 میلیون ریال را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر اهدا نمودند
یزد - نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: با هدف تسریع در تعیین تکلیف و جلوگیری از حیف و میل اموال مردم و بیت المال، ضرورت دارد تا اختیارات سازمان اموال تملیکی استان یزد بیشتر گردد
یزد - مجید حق جو سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه رئیس حراست و کارشناس آن اداره کل با علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد دیدار و گفتگو کردند
یزد - نیکوکار یزدی مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود
یزد- رییس کل دادگستری استان گفت: روند تخلیه و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی در استان یزد حسب دستور اخیر رئیس قوه قضاییه و پیگیری جدی و نظارت مستمر دستگاه قضایی استان سرعت گرفته است
یزد - جلسه تشکیل کارگاه آموزشی با موضوع دستورالعمل های موجود پیرامون تعیین ماهیت فرآورده های نفتی مکشوفه در استان یزد تشکیل شد
یزد - کلاس آموزشی با موضوع امنیت غذایی در اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهریز برگزار گردید
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید