صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۳:۰۲
کد خبر: 8018
گزارشگر: 213
۹۲۵
۰
۰
۲
«پاشنه آشیل» شوهرها در روابط زناشویی

تنفر همه مردان از یک رفتار خاص!

تنفر همه مردان از یک رفتار خاص!
به عقیده روانشناسان مردان اصلا دوست ندارند که همسرشان در برابر دیگران از آنها ایراد گرفته و انتقاد کند.

به گزارش آسیانیوز، وقتی در زندگی زناشویی شناخت حاکم باشد، زن و شوهرها می توانند از این شناخت در جهت بهبود زندگی استفاده کنند. با ما همراه باشید تا بزرگترین نقاط آقایان را بیان کنبم: 

 وقتی می گویند زنان از ونوس آمده اند و مردها از مریخ، واقعا راست می گویند. دنیای زن ها و مردها، حتی اگر در یک خانه به دنیا آمده و در کنار هم بزرگ شده باشند، آنقدر متفاوت است که می تواند حرف ساده ای که میان شان رد و بدل می شود را تبدیل به جرقه ای برای شعله ور کردن یک آتش کند. حالا حساب کنید زیر یک سقف با مردی از خانواده دیگر، فرهنگ دیگر و حتی شهر یا کشوری دیگر زندگی می کنید!

طبیعی است که در چنین شرایطی، حرف های تان تا مدت ها نصفه و نیمه یا اشتباه درک شوند و همسرتان هر چیز به ظاهر ساده و بی اهمیتی را به دلیلی برای آغاز کردن یک جنگ تبدیل کند اما نگران نباشید! اگر از همین روز برای خاموش کردن آتشی که می تواند میان مریخی ها و ونوسی ها راه بیفتد، تلاش کنید، می توانید آرامش را به خانه مشترک تان برگردانید.

همیشه از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث می شود به همسرتان احساس بـی کـفـایتی دست دهد، خودداری کنید. وقتی به رفتارها و واکنش های همسرتان خوب دقت کنید، می توانید این الفاظ را شناسایی کنید و در طول روزها، هر وقت ناخواسته از آنها استفاده کردید، مچ خود را بگیرید تا به خودآگاهی بیشتری برسید.

رابطه زناشویی محیطی برای تعامل مناسب زن و مرد می باشد. زن و مردی که حالا همسر یکدیگر هستند و باید برای تجربه یک زندگی شاد و پایدار تلاش کنند.اما می خواهیم در مورد نقطه ضعف مردان در رابطه زناشویی صحبت کنیم.اشتباه نکنید همانطور که گفتیم قرار نیست هیچ مردی را آزار دهیم یا از این نقطه ضعف ها به عنوان راهی برای غلبه بر آنها استفاده کنیم.بلکه باید این موضوع را بدانید که خیلی مواقع دانستن نقطه ضعف مردان در رابطه زناشویی میتواند به بهتر شدن رابطه کمک کند.پس همراه ما باشید.

مردان اصلا دوست ندارند که همسرشان در برابر دیگران از آنها ایراد گرفته و انتقاد کند. آقایان دوست دارند، همسرشان همیشه از آنها تعریف و تمجید کند پس بهتر است با تعریف کردن او را هر چه بیشتر به سمت تکرار کار های خوبش سوق دهید. مردتان را تحسین کنید و مطمئن باشید که او همیشه قدردان خواهد بود.

توهین و تمسخر مرد

توهین و تمسخر از رفتارهایی است که آقایان انتظار آن را از هیچ کس ندارند، حتی اگر به شوخی و خنده باشد. اگر کسی آنها را به شوخی مورد تمسخر قرار داد، شما از او دفاع کنید تا همیشه عاشقتان باقی بماند.

آقایان بر روی قدرت جسمانی خود بسیار حساس هستند و دوست ندارند از نظر قدرت بدنی ضعیف خوانده شوند. همیشه از فرم بدن و ویژگی جسمانی همسرتان تعریف کنید و او را قوی بخوانید.

مقایسه با مردهای دیگر

مردان از مقایسه کردن گریزانند پس سعی کنید وقتی همسرتان رفتار اشتباهی مرتکب می شود، او را با مردان دیگر مقایسه نکنید زیرا با این کار تمام فداکاری ها وزحمات مرد مورد علاقه یتان را زیر سوال می برید و با این کار احتمالا عکس العمل های ناخوشایندی هم می بینید./

افکارنیوز
https://www.asianews.ir/u/5aa
اخبار مرتبط
کاربران بسیاری در شبکه های اجتماعی تجربه خود را از تبعیض در محل های اجتماعی با موضوع خالکوبی به اشتراک گذاشته اند.
محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن از دوشنبه آینده ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
یک مطالعه علمی جدید از دانشگاه کینگز لندن، اهمیت اندازه آلت تناسلی را در تجربه لذت جنسی مورد بررسی قرار داده است.
مردان نمی‌توانند از هر زنی که بخواهند خواستگاری کنند، زیراکه در این زمینه موانعی وجود دارد.
دختر جوانی با مراجعه به پلیس تهران درباره اغفال شدنش از سوی یک مرد در سایت همسریابی توضیحاتی داد و طرح شکایت کرد.
یک کارشناس امور خانواده و زنان با اشاره به اینکه فقدان گفت‌وگو در خانواده‌ها یکی از مسائلی است که منجر به خشونت خانگی می‌شود، گفت: زنان نباید به هیچ وجه خشونت را تحمل کنند و درباره خصوصیات زنان خشونت دیده توضیحاتی داد.
در مراسمی عجیب در منطقه دامتاری در ایالت چتیسگر هند چند مرد هندو بر پشت چند زن متاهل به منظور باردار شدن راه می روند.
پروستات غده کوچکی در پایین شکم مردان است که زیر مثانه و مجرای ادرار را احاطه کرده است و توسط هورمون تستوسترون تنظیم می‌شود و هنگامی که با رشد غیرطبیعی و بدخیم سلولی، که تومور نامیده می شود، در پروستات شکل گیرد، در واقع با سرطان پروستات مواجه شده‌ایم؛ و این بیماری غالبا مختص مردان میانسال است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید