صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۱
کد خبر: 8217
گزارشگر: 213
۷۲۵۳
۳
۰
۶
آخرین وضعیت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی سالگرد انقلاب

جزییات واریز یارانه ۲۲ بهمن برای جاماندگان

جزییات واریز یارانه ۲۲ بهمن برای جاماندگان
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد از ۲۴ ساعت روز گذشته پنجشنبه، یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

به گزارش آسیانیوز، قرار بود تا ساعت ۲۴ روز گذشته پنجشنبه، یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. آیا واریزی‌ها تمام شده یا ادامه دارد؟


مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در روز گذشته از واریز یارانه ۲۲ بهمن خبر داد.

بنا به این دستور، قرار شد یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به مناسبت ۲۲ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار چهار دهک از جامعه واریز شود. طبق اعلام دولت، قرار بود این یارانه در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه به حساب این چهار دهک واریز شود.

سوال یارانه‌بگیران این است که آیا واریز یارانه ۲۲ بهمن تمام شد و همه‌ی مشمولان یارانه خود را دریافت کرده‌اند یا واریزی‌ها ادامه دارد؟

پیگیری تجارت‌نیوز از سازمان هدفمندسازی یارانه حاکی از این است که دستور پرداخت این یارانه به بانک‌های عامل داده شده است. در واقع این یارانه به شماره حسابی از سرپرست خانوار واریز می‌شود که برای دریافت یارانه ثبت شده است.

در واقع بانک محل حساب یارانه‌بگیران وظیفه واریز یارانه ۲۲ بهمن را بر عهده دارد، به همین علت ممکن است که برخی از بانک‌ها این واریزی را با تاخیر انجام دهند. این تاخیر ممکن است امروز نیز ادامه داشته باشد و با شروع کار رسمی بانک‌ها از شنبه واریزی‌ها انجام شود.

بنابراین کسانی که خود را مشمول دریافت این یارانه می‌دانند تا پایان وقت کاری فردا نیز صبر کنند.

آنطور که مسئولان می‌گویند این چهار دهک را وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی براساس شاخص‌های حقوق و دستمزد شناسایی کرده است که حدود ۳۲ میلیون نفر برآورد می‌شود.

همه‌ی یارانه معیشتی بگیران، یارانه ۲۲ بهمن گرفتند؟
این یارانه به چهار دهک اول جمعیت تعلق می‌گیردد و شامل همه‌ی یارانه معیشتی بگیران نمی‌شود.

تعداد کسانی که یارانه معیشتی بنزین دریافت می‌کنند ۶۰ میلیون نفر است که هفت دهک از جمعیت کشور را شامل می‌شود. اما برای واریز یارانه ۲۲ بهمن دولت جامعه هدف را چهار دهک اعلام کرده است. تعداد کسانی که یارانه ۲۲ بهمن می‌گیرند حدود ۳۲ میلیون نفر است.

بنابراین ۲۸ میلیون نفر از کسانی که یارانه بنزین دریافت می‌کنند، یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه را دریافت نکرده‌اند./(تجارت نیوز)

https://www.asianews.ir/u/5fp
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
حجت
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
0
0
0

واقعا چرا من که یک ساله تصادف کردم خونه بیکار هستم برام واریز نشده نه خانه دارم نه ماشین

علیرض
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
0
0
0

من نه بیمه تامین اجتماعی دارم نه حقوق ثابتی دارم برای من هم واریزنکردن حتی برای پدرمن هم واریزنکردن اگه من دهک بالاهستم خوبه ولی چراخونه ندارم ماشین ندارم کارثابت ندارم ولی هرچی فقیرکه خونه میلیاردی دارن ماشین میلیاردی دارن برای انهاواریزشدخداهیچ کی رامحتاج نکنه خدا هیچ کسی رامحتاج نکنه

تیام
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
0
0
0

سلام واقعا چطور واریز کردن فکر کنم حتما باید خونه ماشین و ماهی ده ملیون درآمد داشته باشی تا یارانه بهت بدن من که خانه ندارم پنج سال بیکارم هیچ بیمه ای ندارم یه تا بچه دارم از وقتی اعلام شد منتظر بودم ولی برای من واریز نکردن فکر کنم من جز دهک دهم هستم وضع خوبی دارم متأسف هستم که ........


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید