صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۵
کد خبر: 8230
گزارشگر: 213
۴۴۶
۰
۰
۲
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌

واریز یارانه های ماه جاری و ۲۲ بهمن

واریز یارانه های ماه جاری و ۲۲ بهمن
به گفته مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار بود یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۱ بهمن واریز شود، اما برخی هنوز آن را دریافت نکردند که عدم واریز به دلیل تصمیم بانک عامل است و امروز این واریزی آنها انجام شود.

به گزارش آسیانیوز، قرار بود یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۱ بهمن واریز شود، اما برخی هنوز آن را دریافت نکردند که احتمال دارد به دلیل تصمیم بانک عامل بوده باشد و امروز این واریزی آنها انجام شود.


طبق اعلام دولت قرار بوده به اعضای دهک‌های اول تا چهارم مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به عنوان یارانه ۲۲ بهمن پرداخت شود.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرده است سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری‌بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کشور مشمول این واریز بوده‌اند.

-------------

بیشتر بخوانید

جزئیات واریز یارانه نقدی با کارت اعتباری/تشریح مبالغ کمک معیشتی تا پایان سال
---------------------------------
چهار دهک اول حدود ۳۴ میلیون نفر هستند. به نظر می‌رسد این افراد همان گروهی هستند که در پاییز سال گذشته مشمول دریافت یارانه کرونا و مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا شدند.

برخی مخاطبان می‌گویند یارانه ۱۰۰ هزار تومانی زودتر به حساب آنها ریخته شده است. به اعتقاد این افراد، موضوع به بانکی بازگردد که هر یک از سرپرستان مشمول، در آن حساب دارند.

در دو خبر واریز یارانه جدید ۲۲ بهمن و واریز یارانه ۴۰۰ هزار تومانی به این موضوع پرداخت و بخشی از نظرات مخاطبان را می‌توانید در گزارش «یارانه جدید ۱۰۰ هزار تومانی» بخوانید.

 

-----------------

بیشتر بخوانید

«جزییات» پرداخت یارانه های بهمن/افزایش کمک معیشتی ها از ماه جاری

-------------------------------

برخی از افراد می‌گویند شرایط دریافت یارانه ۲۲ بهمن را داشته‌اند، اما هیچ مبلغی هنوز برای آنها واریز نشده است. یعنی این افراد یا تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، یا در سال گذشته مشمول وام کرونا و یارانه معیشتی شده بودند یا اینکه حقوق آنها به نحوی است که جزو حداقلی‌بگیران محسوب می‌شوند. اما هنوز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب آنها واریز نشده است. احتمالا این دست افراد ممکن است امروز یارانه دریافت کنند.


بنابراین کسانی که خود را مشمول دریافت این یارانه می‌دانند تا پایان وقت امروز نیز صبر کنند./(تجارت نیوز)

https://www.asianews.ir/u/5g2
اخبار مرتبط
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد از ۲۴ ساعت روز گذشته پنجشنبه، یارانه ۱۰۰ هزار تومانی ۲۲ بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
یزد - به دلیل عدم پرداخت سهم دولت در بخش حمل و نقل همگانی، شهرداری مجبور به افزایش یارانه پرداختی به این حوزه است
در حالی که کمیسیون تلفیق با حذف ارز ترجیحی موافقت نکرد و به تبع آن موضوع افزایش یارانه ها به تصویب در صحن علنی مجلس مربوط می شود.
در حالی که هفته آینده یارانه نقدی بهمن ماه واریز خواهد شد؛ گمانه زنی ها بر سر افزایش مبلغ یارانه ها تا پایان سال ادامه دارد.
به گفته معاون وزیر اقتصاد بخشی از یارانه های جدید در قالب کارت اعتباری و بخشی تا پایان سال در قالب نقدی به مردم پرداخت می شود.
بیست و هفتمین مرحله یارانه معیشتی، به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
خودروسازی‌ها در حالی به فروش خودروهای خود به قیمتی کمتر از بازار ادامه می‌دهند که کیفیت خودروهای ساخته شده در چند هفته اخیر انتقادات بسیاری را به همراه داشته است؛ همچنانکه در حادثه تصادف زنجیره‌ای در جاده بهبهان-رامهرمز، حدود ۶۰ خودرو آسیب دیدند و رئیس پلیس راهور کشور، به دلیل باز نشدن خودرها برای مسوولان خط و نشان کشید.
جدیدترین طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از امروز سه‌شنبه پنجم بهمن ۱۴۰۰ آغاز شده است؛ این در حالی است که در حادثه تصادف بهبهان به دلیل کیفیت پایین محصولات داخلی ایربگ هیچ کدام از خودروها باز نشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید