صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۲
کد خبر: 8659
گزارشگر: 213
۲۸۷
۰
۰
۵
پرداخت یک میلیونی در روزهای پایانی سال

«جزییات» واریز سود سهام عدالت از امروز

«جزییات» واریز سود سهام عدالت از امروز
واریز سود سهام عدالت برای بیش از ۴۳ میلیون‌ نفر ایرانی آغاز شد؛ در حالی که برای اولین‌ بار سود هر نفر یکجا و پیش از پایان سال واریز می‌شود.

به گزارش آسیانیوز، قرار بود سود سهام عدالت امروز واریز شود که سخنگوی دولت از شروع واریز آن خبر داده است. بهادری‌جهرمی در این خصوص گفته است: واریز سود سهام عدالت ۴۳ میلیون نفر آغاز شد.

--------------

بیشتر بخوانید

جزییات افزایش یارانه های اسفند+واریزی جدید و سهام عدالت
----------------------------------------
علی بهادری‌جهرمی، سخنگوی دولت در این خصوص گفته است: واریز سود سهام عدالت ۴۳ میلیون نفر آغاز شد.

به گفته او، واریز سود سهام عدالت برای بیش از ۴۳ میلیون‌ نفر آغاز شد. برای اولین‌ بار سود هر نفر یکجا و پیش از پایان سال واریز می‌شود.

جهرمی در صفحه توئیتر خود است: مبلغ سود حدود سه‌ برابر واریزی‌های قبلی است، حدود ۵۷۵ هزار تومان برای کسانی که سهام خود را تکمیل نکرده و بیش از یک‌ میلیون تومان برای افرادی که سهم را تکمیل کرده‌اند.

به نقل از تجارت نیوز،رییس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در این خصوص اعلام کرد: سهامداران هر دو روش مستقیم وغیر مستقیم که پیشتر اطلاعات خود را در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) یا سایت سهام عدالت ثبت کرده بودند، سود خود را دریافت خواهند کرد.

امروز سود سهام عدالت برای بیش از ۴۹ میلیون نفر پرداخت می‌شود. اما آن دسته از دارندگان سهام عدالت که هنوز سجامی نشده‌اند. یعنی در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند، سودی دریافت نمی‌کنند./


https://www.asianews.ir/u/5rl
اخبار مرتبط
بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت:تا پایان سال شاهد افزایش دوبرابر شدن سود سهام عدالت و پرداخت آن به سهامداران خواهیم بود.
سود سهام عدالت سال های ۹۹ و ۹۸ دارندگان ۵۵۰ هزار و یک میلیون تومانی در هر دو حالت مدیریت مستقیم یا مدیریت غیرمستقیم واریز می شود.
در ماه پایانی سال آخرین یارانه‌های امسال واریز می‌شود؛ همچنانکه در دو دهه اول و سوم اسفند یک واریزی جدید اضافه خواهد شد.
زمان دقیق واریز و میزان قطعی سودسود سهام عدالت اعلام شد. سود سهام عدالت تا پایان اسفند به حساب دارندگان واریز می‌شود.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد فشار فروش در معاملات فردا کاهش یابد و بازار به تعادل برسد؛ همچنین بنا بر انتظار بورس در هفته آینده وضعیت بهتری خواهد داشت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید