کوپن الکترونیکی 150 هزار تومانی می شود

سه شنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۷
کد خبر: 90
گزارشگر: 1
۱۴۰۷
۴
۰
۰
احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جزئیات جدید طرح کوپن الکترونیک با همکاری بانک مرکزی از سقف شارژ ۱۵۰ هزار تومانی کوپن الکترونیکی در قالب کارت بانکی خبر داد.
وی با اشاره به طرح کوپن الکترونیکی که به درخواست دولت ایجاد شده است، گفت: طرح کوپن الکترونیک که زیرساخت‌های آن از مدت‌ها قبل با همراهی بانک مرکزی آماده شده است، به زودی وارد مرحله اجرا می شود.
وی ادامه داد: بر اساس این طرح، افراد تحت پوشش این سازمان های حمایتی در قالب کارت بانکی که در اختیار دارند، می توانند از سهمیه خرید از فروشگاه‌های خاص برخوردار شوند.
معاون وزیر تعاون یادآور شد: برای خانوار پنج نفره که تحت پوشش یکی از این سازمان‌های یادشده باشد، شارژ خرید به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و این رقم برای هر فرد ۴۰ هزار تومان است.
وی افزود: پس از اعلام زمان اجرای این طرح، این افراد می توانند به فروشگاه‌های خاص مراجعه کرده و اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند.
میدری تصریح کرد: طرح کوپن الکترونیک، برای ۱۰ میلیون نفری که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، به اجرا در می آید و شامل سایر دهک‌ها و افراد جامعه نمی‌شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هرچند به دنبال نوسان های نرخ ارز و کاهش قدرت خرید مردم قرار است از اقشار دیگر نیز در قالب بسته های کالایی حمایت شود اما هنوز دولت در خصوص جزئیات این شیوه حمایتی به نتیجه نرسیده است.
ناشناس
۱۳۹۷/۰۷/۱۷
0
0
1

بجای دادن اینگونه مسکن های ناچیز دست تبهکاران،دزدان،مفسدان،که دردرون سه قوه با امنیت وخیال راحت به ویران کردن کشور مشغول هستند ازریشه باید بسوزد.

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۴
0
0
0

دست تبهکاران باید از ریشه بسوزد...

فروشگاه اینترنتی
۱۳۹۷/۰۷/۲۵
0
0
1

مطلبی مفهومی و دارای جزئیات و مشخصه های مفید از کوپن الکترونیکی ..موفق باشید https://www.baneh.com باتشکر

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۴
0
0
0

سپاس


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید