صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۰:۰۰
کد خبر: 9263
گزارشگر: 213
۱۵۲۲
۲
۰
۱۶
جدیدترین مقاله اختصاصی کوین ترودو برای آسیانیوز

موفقیت؛ تحقق تدریجی یک رویا است!

موفقیت؛ تحقق تدریجی یک رویا است!
کوین ترودو در جدیدترین یادداشتش برای آسیانیوز نوشته است که موفقیت یک مسیر است؛ نه یک مقصد و تحقق تدریجی یک رویا است و در حال حاضر شاد بودن است؛ در این صورت آدم ها درگیر فرآیند آفرینش و تجلی خواسته خود هستند.

به گزارش آسیانیوز،کوین ترودو در جدیدترین یادداشتی که برای آسیانیوز ارسال کرده، نوشته است: موفقیت یک مسیر است؛ نه یک مقصد و تحقق تدریجی یک رویا است و در حال حاضر شاد بودن است؛ در این صورت آدم ها درگیر فرآیند آفرینش و تجلی خواسته خود هستند.

---------

بیشتر بخوانید:

مقاله اختصاصی کوین ترودو، میلیاردر مشهور، از حصر خانگی به آسیانیوز!

---------------------------------------------------------------

موفقیت یک مسیر است نه یک مقصد. موفقیت تحقق تدریجی یک رویا است. موفقیت در رسیدن به یک آرزو نیست. موفقیت در حال حاضر شاد بودن است، زیرا درگیر فرآیند "آفرینش" و تجلی خواسته خود هستید. وقتی از منظر مالی به افراد بزرگ موفق نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که آن‌ها زمانی که در حال ایجاد رویای خود بودند، خوشحال‌تر بودند. وقتی ثروتمند شدند خوشحال نشدند. آنها از روند خلقت خوشحال بودند.

موفقیت؛ تحقق تدریجی یک رویا است! asianews

این راز دستیابی به اهداف و رویاهای شماست. اکثر مردم درگیر فرآیند "وقتی .... سپس" هستند. این بدان معنی است که اکثر مردم چیزی شبیه به این فکر می کنند: "وقتی تمام صورت حساب هایم را پرداخت کنم، آنگاه احساس امنیت و آرامش خواهم کرد" یا "وقتی عشق زندگی ام را ملاقات کردم، آنگاه خوشحال خواهم شد" یا "وقتی وزن کم کردم" ، آنگاه احساس خوبی در مورد خودم خواهم داشت. به تمام سناریوهایی که به طور منظم درگیر آن هستید فکر کنید.

اگر فکر می کنید وقتی چیزی اتفاق می افتد، آنگاه خوشحال خواهید شد، آنگاه هرگز به آنچه می خواهید نخواهید رسید. دلیل آن این است که اگر در این فرآیند فکری شرکت کنید، اکنون احساس کمبود آنچه را که می خواهید دارید.

شما در حال پخش ارتعاش هستید که آنچه را که می خواهید ندارید. بنابراین کائنات نمی تواند آنچه را که می خواهید به شما بدهد. افراد موفق اکنون همان احساسی را الان دارند که قبلا وقتی درراه رسیدن به خواسته خود بودند، داشتند. بهش فکر کن. اکنون به گونه ای احساس کنید که انگار واقعاً به خواسته خود رسیده اید، و آن حس را دارید.

کوین ترودو asianews

به این معنی است که در حال پخش احساسی هستید که زمانی که به خواسته خود دست یافتید ، خواهید داشت. بنابراین، طبق قانون جذب، آنچه می خواهید باید براورده شود.

-------------------

بیشتر بخوانید:

با شخصیت و پایبند باشید، به رویاها خواهید رسید!

----------------------------------------------------------------------

اگر می خواهید به اهداف و رویاهای خود برسید، ابتدا باید اهداف و رویاهای خاصی داشته باشید. بیشتر مردم آرزوهای مبهمی دارند. افراد موفق اهداف بسیار خاصی دارند، آنها را یادداشت می کنند و برای دستیابی به آنها ضرب الاجل تعیین می کنند.

افراد ناموفق به سادگی اعتمادی به این باور ندارند که می توانند به چیزی بزرگ دست یابند، بنابراین از رویاپردازی دست می کشند و هرگز هدف خاصی را تعیین نمی کنند.

اگر واقعاً می خواهید موفق باشید چند نکته را در نظر بگیرید:

افراد موفق به خود اعتماد دارند، به خود ایمان دارند، معتقدند که می توانند این کار را انجام دهند و آنچه را که لازم است دارند.
کاری که یک نفر انجام داده است، شما نیز می توانید انجام دهید.
افراد موفق همیشه مایلند کارهایی را انجام دهند که بقیه افراد حاضر به انجام آن نیستند. افراد موفق همیشه مایل به انجام کارهای ناخوشایند هستند.
افراد موفق همیشه راه های بیشتری را طی می کنند.
افراد موفق می دانند که ترک کنندگان هرگز برنده نمی شوند و برندگان هرگز دست از کار نمی کشند.
افراد موفق افراد بدون مشکل نیستند، آنها به سادگی افرادی هستند که یاد گرفته اند چگونه بر مشکلات خود غلبه کنند.
افراد موفق کارهای درست را به اندازه کافی به طور مداوم انجام می دهند.

اگر می خواهید همه چیز در زندگی شما تغییر کند، باید چیزهایی را در زندگی خود تغییر دهید.

افراد ناموفق نزد من می آیند و از من می پرسند که برای موفقیت چه کاری باید انجام دهند.
پاسخ این است که شما باید هر کاری را که انجام می دهید، تغییر دهید. فکر تان و گفتارتان . شما نمی توانید به کاری که همیشه انجام می دادید ادامه دهید و فکر کنید که ناگهان نتایج متفاوتی خواهید گرفت.

افراد موفق متفاوت از شما فکر می کنند، متفاوت از شما صحبت می کنند و کارها را متفاوت از شما انجام می دهند.

مردی ثروتمند به من گفت: "آنطور که من فکر می کنم فکر کن، همانطور که من صحبت می کنم صحبت کن و کاری را که من انجام می دهم انجام بده، و تو همان چیزی را که من دارم بدست خواهی آورد."

پاسخ به این که چگونه فکر کنیم، چگونه صحبت کنیم و چه کاری انجام دهیم در دسترس همه است. آنها در دوره کارشناسی ارشد موفقیت و دوره تسلط شخصی من هستند. آنها همچنین در کتاب های بیندیشید و ثروتمند شوید و کتاب های دیگر در لیست خواندن توصیه شده من هستند.

اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، برای موفقیت تصمیم بگیرید. موفقیت تنها به اندازه یک تصمیم فاصله دارد. پس از تصمیم گیری، به موفقیت خود متعهد شوید. حاضر باشید هر کاری که لازم است انجام دهید. این اولین قدم است .مریض شوید و خسته شوید از مریض شدن و خسته شدن .ولی موفقیت را انتخاب کنید! شما می توانید آن را انجام دهید. من تو را در اوج خواهم دید.

خیلی دوستتون دارم

دوست شما

کوین ترودو
 

آسیانیوز
https://www.asianews.ir/u/681
اخبار مرتبط
کوین ترودو در نامه جدیدش که به تحریریه آسیانیوز رسیده، نوشته است، افراد موفق بیشتر از بقیه افراد شکست می خورن، اونا عقب نشینی های بیشتری دارن، با راه‌بندهای بیشتری روبرو میشن و با موانع بیشتری برخورد می کنن.
کوین ترودو در نامه جدیدش، برای تحریریه آسیانیوز نوشت: شما عملا برای به دست آوردن طراحی و برای موفقیت مهندسی شدید و بذرهای عظمت در وجود شما نهاده شده‌.
کوین ترودو در نامه دیگرش به آسیانیوز نوشت در برابر آنچه هست مقاومت نکنید؛ مرز مشخصی وجود دارد بین مقاومت در برابر آنچه هست و نگاه به آنچه وجود دارد و اتخاذ این تصمیم که آن انتخاب و ترجیح شما نیست.
اگه می‌خواید چیزهایی توی زندگی‌تون تغییر کنه، شما باید چیزهایی رو توی زندگی‌تون تغییر بدید؛ این یه جمله قدرتمنده.
افراد موفق کسانی نیستن که مشکلی ندارن، اونا فقط افرادی هستند که یاد گرفته‌ان که چطور مشکلاتشون رو حل کنن.
اگر می‌خواهید به اهداف و رویاهای خود در زندگی برسید، چنانچه فردی با شخصیت باشید، کار آسان‌تر و سریع‌تر خواهد بود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶
0
0
1

سلام بسیار عالی و ممنونم از جناب دری. به نظرم اونجا که ترجمه شده افراد موفق تمایل دارن کارهای نا خوشایندانجام بدن. باید داخل پرانتز منظور از ناخوشایند توضیح داده بشه، تا افرادی که کمتر آشنا هستن دچار اشتباه نشن. ممنون

فرشید دلیر
۱۴۰۱/۰۱/۲۶
0
0
1

بسیار آموزنده بود، سپاس از اطلاع رسانی شما


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید