صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۲
کد خبر: 9376
گزارشگر: 213
۳۲۱۷
۰
۰
۵
حاشیه های سفر خانواده رییس مجلس به ترکیه

دلیل انتقاد تند پسر قالیباف به سفر خواهرش/نگاهی به واکنش مردم در شبکه های اجتماعی+عکس ها

دلیل انتقاد تند پسر قالیباف به سفر خواهرش/نگاهی به واکنش مردم در شبکه های اجتماعی+عکس ها
الیاس قالیباف نوشت سفر خواهرم به ترکیه سفر خطایی نابخشودنی است، چرا که باعث می‌شود همه تهمت هایی که در گذشته به پدرم و خود آنها زده شده است را صحیح جلوه دهد.

به گزارش آسیانیوز، الیاس قالیباف فرزند رئیس مجلس به ماجرای سفر حاشیه ساز خواهرش واکنش نشان داد.

علت انتقاد تند پسر قالیباف به سفر خواهرش/نگاهی به واکنش مردم در شبکه های اجتماعی+عکس


 الیاس قالیباف فرزند محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به سفر جنجالی خواهر و همسر خواهرش به ترکیه نوشت: خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است.

چرا پسر قالیباف به سفر خارجی خواهرش انتقاد کرد

فرزند رئیس مجلس در یادداشتی که در صفحه خود منتشر کرد نوشت:

این سفر آن هم در این شرایط اقتصادی مردم یقینا اشتباه است‌.

آن ها برای خرید سیسمونی نرفته بودند و ناراستی ها و بزرگ نمایی‌هایی در متن‌های منتشر شده وجود دارد اما به هر صورت انجام این سفر خطایی نابخشودنی است، چرا که باعث می‌شود همه تهمت هایی که در گذشته به پدرم و خود آنها زده شده است را صحیح جلوه دهد.

آنچه این خطا را نابخشودنی‌تر می کند آن است که به امید و اعتماد مردم ضربه می زند و زبان ضد انقلاب و بدخواهان را دراز می کند.

این رفتار حتما مخالف نظر و مشی و مرام پدرم است.

آنان که می خواهند خطای فرزند را به پای پدر بنویسند، بدانند که این کار از قبل مورد مخالفت ایشان قرار گرفته بود ولی متاسفانه نادیده گرفته شد.

بنده به سهم خودم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و آن‌ها هم حتما باید عذرخواهی نمایند.

علت انتقاد تند پسر قالیباف به سفر خواهرش/نگاهی به واکنش مردم در شبکه های اجتماعی+عکس

این در حالی است که برخی از مردم در شبکه های اجتماعی نیز به سفر خانواده رییس مجلس واکنش هایی داشته اند.

مثلا گروهی به ادعای استفاده از تولید داخلی توسط مسوولان اشاره داشته اند و اینکه واردات لوازم خارجی خانگی ممنوعیت دارد، ولی فرزندان بالاترین مسوولان کشور برای خرید های شخصی به سفر خارجی می روند..

گروهی هم به سفر این خانواده در ماه رمضان  به دلیل ارزان تر شدن هزینه ها در این گونه سفرها اشاره کردند. همچنین برخی کاربران نیز  از اینکه خوب است که کشور ترکیه انتخاب شده؛ نه پاریس و لندن اظهار شکرگزاری داشته اند!

و البته برخی کاربران هم سرک کشیدن به حریم شخصی را حتی درخصوص زندگی مسوولان کشور نکوهش کرده اند./

https://www.asianews.ir/u/6b1
اخبار مرتبط
با وجود کارزار انتقادات گسترده به احداث پتروشیمی در میانکاله، شماری از مسوولان به دفاع از این طرح پرداخته‌اند؛ همزمان گزارش شده مالک پروژه ابربدهکار بانکی است.
یک روزنامه نگار نوشت چرا زمین‌های بسیار گران‌قیمت و باارزش میانکاله باید برای طرح‌های صنعتی اختصاص یابد؟ اطمینان داشته باشید که زمین‌های آنجا در صورت تبدیل کاربری چندان گران می‌شود که هیچ نیازی به اصل تولیدات پتروشیمی آن نیست!
محمد آقامیری، عضو شورای شهر تهران، در واکنش به انتشار بنری از سردر یک پارک در منطقه ۱۴ شهرداری تهران مربوط به ممنوعیت ورود مردان به پارک، برنامه حصارکشی جنسیتی در صدها پارک پایتخت ایران را تأیید کرد؛ این در حالی است که جدا کردن زنان و شوهران و نیز نیمی از جامعه از نیمی دیگر؛ به زعم کارشناسان اقدام نامتعارفی است که از تبعات آن محرومیت و نگرانی در جامعه است.
یک نماینده مجلس گفت چرا بعد از گذشت ۲۰ ماه از مجلس انقلابی، وضعیت اجتماعی و اقتصادی کشور هیچ تغییری نکرده است؟
ظاهرا به دلیل نامشخص بودن برنامه های اقتصادی دولت رئیسی، گروهی از اصولگرایان از جمله قالیباف نیز در حال دور شدن از مجموعه دولت هستند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید