صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۲:۳۸
کد خبر: 9489
گزارشگر: 213
۲۲۸
۰
۰
۴
حاشیه های ادامه دار سفر خانواده رییس مجلس به ترکیه

جنجالی تازه از مسافرت خارجی فرزند یک مقام/سیسمونی گیت به «شکایت» قالیباف از نماینده کشیده شد!

جنجالی تازه از مسافرت خارجی فرزند یک مقام/سیسمونی گیت به «شکایت» قالیباف از نماینده کشیده شد!
در حالی که نماینده پیشین مجلس تایید کرد که مدارک و مستنداتی، نشان از خرید خانه توسط خانواده قالیباف در ترکیه دارد، مشاور رییس مجلس گفت که رییس مجلس از وی به دلیل انتشار مطلب کذب شکایت خواهد کرد.

به گزارش آسیانیوز، مشاور رییس مجلس گفت که رییس مجلس از یکی از نمایندگان دوره دهم به‌دلیل تکرار یک ادعای تکذیب‌شده در خصوص خرید ملک در ترکیه، شکایت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، احسان عسگری مشاور رییس مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«آقای دکتر ⁧‫قالیباف‬⁩ قطعا از آقای جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده پیشین مجلس به دلیل انتشار مطلب کذب و تشویش اذهان عمومی و تکرار یک ادعای تکذیب‌شده در خصوص خرید ملک در ترکیه شکایت خواهد کرد.»

امروز غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مجلس دهم در مصاحبه‌ای ادعایی مطرح کرد مبنی‌بر این‌که قالیباف دو دستگاه آپارتمان را در ترکیه خریداری می‌کند، سوال بنده از ایشان این است که پول خرید دو دستگاه آپارتمان را از کجا آورده است؟

۳۰ فروردین ادعایی در فضای مجازی مطرح شد مبنی‌بر این‌که، زهرا مشیر همسر رییس مجلس، مریم قالیباف دختر رییس مجلس به همراه همسرش امیررضا بحیرایی به ترکیه سفر کرده ‌و به‌دلیل حجم بالای بار در فرودگاه ترکیه به مشکل برخورده‌اند. محتوای بار خانواده قالیباف هم مرتبط با خرید سیسمونی بیان شد.

ساعاتی بعد از انتشار این ادعا، الیاس قالیباف با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، ضمن رد خرید سیسمونی، از مردم ایران به دلیل این سفر عذرخواهی کرد.

این در حالی است که جعفرزاده ایمن‌آبادی تایید کرده است که «مدارک و مستنداتی موجود است که نشان می‌دهد قالیباف در ترکیه دو دستگاه آپارتمان خریداری کرده است».

هفته گذشته، اکثر ائمه جمعه مواضع متفاوتی در مورد افشای سفر خانواده قالیباف به کشور ترکیه داشته‌اند و به تبعیت از رویکرد صداوسیمای جمهوری اسلامی و موضوع ۲۰ چمدان خرید خانواده قالیباف از ترکیه را امری عادی نشان دادند که دشمنان نظام برجسته کرده‌اند./

اخبار مرتبط
در حالی که انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی به سفر خانواده رئیس مجلس شورای اسلامی که گفته می‌شود برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند، ادامه دار است، واکنش مسوولان متفاوت بود.
همچنانکه سکوت محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی درباره سفر دخترش به ترکیه ادامه دارد، بر اساس یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات جدیدی در این باره متتشر شده است.
برخی کانال‌های خبری در شبکه های اجتماعی خبری را مبنی بر استعفای محمدباقر قالیباف منتشر کردند.
الیاس قالیباف نوشت سفر خواهرم به ترکیه سفر خطایی نابخشودنی است، چرا که باعث می‌شود همه تهمت هایی که در گذشته به پدرم و خود آنها زده شده است را صحیح جلوه دهد.
با وجود کارزار انتقادات گسترده به احداث پتروشیمی در میانکاله، شماری از مسوولان به دفاع از این طرح پرداخته‌اند؛ همزمان گزارش شده مالک پروژه ابربدهکار بانکی است.
محمد آقامیری، عضو شورای شهر تهران، در واکنش به انتشار بنری از سردر یک پارک در منطقه ۱۴ شهرداری تهران مربوط به ممنوعیت ورود مردان به پارک، برنامه حصارکشی جنسیتی در صدها پارک پایتخت ایران را تأیید کرد؛ این در حالی است که جدا کردن زنان و شوهران و نیز نیمی از جامعه از نیمی دیگر؛ به زعم کارشناسان اقدام نامتعارفی است که از تبعات آن محرومیت و نگرانی در جامعه است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید