صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۴
کد خبر: 9693
گزارشگر: 213
۲۲۴۰
۱
۰
۴
وزیر امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

نحوه دریافت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی+تصویر سامانه ثبت نام یارانه کمک معیشتی

نحوه دریافت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی+تصویر سامانه ثبت نام یارانه کمک معیشتی
وزیر امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌ زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هر دلیلی که یارانه نمی‌گیرند، می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.

به گزارش آسیانیوز، وزیر امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌ زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هر دلیلی که یارانه

حجت‌الله عبدالملکی درخصوص ثبت‌نام افراد واجد شرایط دریافت یارانه افزود: بعضاً ممکن است افراد، متمول و از دهک دهم باشند که وضع مالی‌شان خوب است، آنها جواب مثبت دریافت نخواهند کرد ولی کارگران اگر یارانه‌بگیر نیستند، یارانه‌شان برقرار خواهد شد.

وی در خصوص ثبت‌نام افراد واجد شرایط دریافت یارانه گفت: به‌ زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هر دلیلی که یارانه نمی‌گیرند می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.

ثبت اعتراض برای دریافت یارانه کمک معیشتی
نحوه ثبت اعتراضات مردمی و همچنین ثبت‌نام جاماندگان برای یارانه حمایتی و کمک معیشتی از سوی وزارت رفاه اعلام شد.

همزمان با طرح دولت برای اصلاح یارانه کالاهای اساسی و نرخ ارز ترجیحی و نیز واریز یارانه حمایتی که از شب گذشته آغاز شد، سید مرتضی موتورچی، مدیر روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد کسانی که می‌خواهند مشکلات احتمالی در توزیع یارانه را اعلام کنند، از طریق سامانه حمایت وزارت کار و رفاه اجتماعی، وارد شود.

وی گفت: سامانه حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همان لحظه گزارش رئیس جمهور به مردم باز شده و کسانی که نسبت به دهک بندی خود اعتراض دارند، ‌ با مدارک اعتراض خود را در این سامانه ثبت کنند، با توجه به ارتباط این سامانه با پایگاه رفاه ایرانیان، اطلاعات صحت سنجی شده و نتیجه رسیدگی ظرف حداکثر یک ماه اعلام می‌شود.

به گفته موتورچی هر فرد بر اساس کد ملی خود می‌تواند تقاضای خود را در سامانه حمایت وزارت کار ثبت کند و نیازی به داشتن تلفن همراه به نام نیست.

نحوه دریافت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی+تصویر سامانه ثبت نام

 

 

نحوه دریافت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی+تصویر سامانه ثبت نام


 
همچنین مدیر روابط عمومی سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز اضافه کرد: کسانی که به هر دلیلی از سال ۹۳ به این طرف از دریافت یارانه حذف شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اعتراض خود را ثبت کنند./

https://www.asianews.ir/u/6jn
اخبار مرتبط
رییس جمهور گفت: ما مصرف افراد از استفاده کالاهای اساسی را حساب کردیم؛ سازمان برنامه پیشنهاد داده که ما برای سه دهک اول ۴۰۰ هزار تومان، دهک‌های بعدی نیز هر دهک ۳۰۰هزار تومان می‌گیرند.
سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: طبق قانون باید به سمت کالابرگ برویم، اما چون در حال حاضر زیرساخت‌های لازم برای این کار فراهم نیست، ​فعلاً یارانه‌ها با واریز نقدی پرداخت می‌شود.
در حالی یارانه معیشتی اردیبهشت ماه فردا باید به حساب سرپرستان خانوار واریز شود که احتمال تغییرات و افزایش یارانه ها در ماه جاری وجود دارد.
محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: براساس اتخاذ تصمیم جدید مقرر شد به هر نفر کالا برگ به ارزش ۴۰۰ هزار تومان و به طبقات بالا ۳۰۰ هزار تومان داده شود.
قیمت گوشت و مرغ در چند وقت گذشته رشد زیادی داشته که علل بسیاری دارد. مهم ترین علت افزایش قیمت گوشت و مرغ به علت گرانی هزینه سردخانه مرغ و افزایش حقوق ها بوده است.
وزیر اقتصاد در توییتی زمان پرداخت یارانه نان با کد ملی را اعلام کرده و گفته طرح یارانه نان از این هفته آغاز می‌شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
علی محمد خدادادی
۱۴۰۱/۰۲/۲۴
0
0
0

من با دوتا از پسر هام با بدبختی یک مغازه فروش تخت تشک اجاره کردیم با فروش کل زندگی اموال و خانه پدری معلوم است شش ماه اول سال هرکدام بچه‌ها 12سال شاگرد بودن پول فروش جنس های مغازه اومده به حساب من به خدا قسم دکتر گفته دچار سوء تغذیه شدم 188سانت قد 53کیلواستخوان پوست با کار 16ساعت با سن 58سال دارای 7سال سابقه بیمه باید جواب بدین گفتم جلو وزارت رفاه به علت ظلم آقای رئیس خودم آتیش میزنم بچه 35و30سالزندگی نمیخوان ازدواج کنند ظلم وظلم چرا امسال رسیدگی نمیکنید حساب امسال سالهای قبل تمام اساس خونه طلا که به خاطر فروش همه چیز زنم طلاق گرفت


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید