صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۶:۲۴
کد خبر: 9726
گزارشگر: 2
۴۳۲
۰
۰
۲
نوبت‌دهی دکتر به ‌صورت آنلاین

نوبت مطب و مشاوره اینترنتی با بهترین دکترهای متخصص مشهد

نوبت مطب و مشاوره اینترنتی با بهترین دکترهای متخصص مشهد
در گذشته پزشکان و مراکز درمانی به دلیل حساسیت در حوزه پزشکی و سلامت به خدمات آنلاین اعتماد نداشته و با روش سنتی فعالیت می‌کردند. اما امروزه دکترتو با کیفیت مناسب و جلب اعتماد پزشکان توسعه پیدا کرده و در بسیاری از شهرهای ایران از جمله مشهد خدمات آنلاین شامل نوبت دکتر و مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان مشهد را ارائه می‌دهد.

امروزه نوبت‌دهی دکتر به ‌صورت آنلاین بسیار محبوب شده است. اگر شما ساکن شهر مشهد هستید و می‌خواهید از خدمات نوبت دکتر و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای متخصص مشهد استفاده کنید، دکترتو این خدمات را به شما ارائه می‌دهد.
در گذشته پزشکان و مراکز درمانی به دلیل حساسیت در حوزه پزشکی و سلامت به خدمات آنلاین اعتماد نداشته و با روش سنتی فعالیت می‌کردند. اما امروزه دکترتو با کیفیت مناسب و جلب اعتماد پزشکان توسعه پیدا کرده و در بسیاری از شهرهای ایران از جمله مشهد خدمات آنلاین شامل نوبت دکتر و مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان مشهد را ارائه می‌دهد.
دکترتو در حوزه خدمات سلامت آنلاین فعالیت داشته و خدمات خود را در بسیاری از شهرهای ایران از جمله مشهد به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از طریق این سامانه به‌راحتی نوبت دریافت کرده و به پزشک مراجعه کنید. همچنین امکان استفاده از مشاوره آنلاین و تلفنی در این سامانه وجود دارد.

ساکنین مشهد می‌توانند از طریق وب‌سایت دکترتو با متخصصان این شهر اعم از دکتر زنان، متخصص قلب، متخصص اطفال، متخصص مغز و اعصاب و دکتر ارتوپد و دکتر گوارش در ارتباط باشند. سامانه نوبت‌دهی اینترنتی دکترتو علاوه بر امکان تعیین وقت حضوری خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی را به شما ارائه می‌دهد.
در سامانه دکترتو اطلاعات کامل بهترین پزشکان مشهد شامل آدرس مطب، سوابق، میزان تحصیلات، مقالات پزشکی و روزهای حضور در مطب ذکر شده است. همچنین شما می‌توانید باتوجه ‌به نظرات مراجعه‌کنندگان و میزان رضایت آنها از تشخیص و نحوه درمان پزشک برای انتخاب پزشک تصمیم بگیرید.

 

متخصص اطفال مشهد

 

اگر نوزاد، کودک یا نوجوانی دارید که دچار بیماری شده یا علائم مشکوکی دارد، باید به دنبال متخصص اطفال باشید. برای پیداکردن متخصص اطفال مشهد می‌توانید به سایت دکترتو مراجعه کنید و باتوجه‌ به نوبت آزاد و آدرس مطب با بهترین دکتر اطفال مشهد وقت ملاقات تعیین کنید. مراجعه منظم به دکتر اطفال در سلامتی و تندرستی کودک شما نقش بسزایی دارد. مراقبت از کودک و انجام چکاپ از بدو تولد شروع شده و تا پایان نوجوانی ادامه دارد.
وظیفه مهم دکتر اطفال پیشگیری، تشخیص و مدیریت مشکلات جسمی، رفتاری و رشدی کودک است. برخی از متخصصان به طور عمومی فعالیت کرده و برخی دیگر در درمان مشکلات خاص تخصص کسب کرده‌اند. به‌عنوان‌مثال برخی از این پزشکان در حوزه مراقبت‌های ویژه فعالیت داشته و برخی دیگر دررابطه ‌با کودک‌آزاری تخصص و مهارت لازم را کسب کرده‌اند.
زمانی که به متخصص اطفال مراجعه می‌کنید، پزشک سلامت کلی جسمی و روحی کودک را ارزیابی کرده و میزان رشد کودک را بررسی می‌کند. متخصص همچنین واکسن‌های لازم را تزریق کرده یا برای تزریق، شما را به مراکز بهداشتی ارجاع می‌دهد. در زمان مراجعه به پزشک هرگونه سوال در مورد سلامت کودک را یادداشت کرده و در این موارد با پزشک صحبت کنید.
کودکان در طول دوره رشد تغییرات شدید جسمی و ذهنی را تجربه می‌کنند. متخصص اطفال وضعیت سلامت کودک را بر اساس محدوده طبیعی در سنین مختلف ارزیابی می‌کند.
متخصص اطفال می‌تواند طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها را در کودکان و نوزادان تشخیص داده و درمان کند.

 

پزشک اطفال چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند؟

 

مسئولیت‌های متخصص اطفال طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود. دکتر اطفال باید معاینات منظم نوزاد را انجام دهد، بیماری‌های مزمن کودکان را مدیریت کند، مراقبت‌های پیشگیرانه انجام داده و عفونت‌ها، جراحات و بیماری‌ها را تشخیص داده و درمان کند. در هر یک از موارد زیر می‌توانید برای سلامت کودک خود به متخصص اطفال مراجعه کنید.

• معاینات سلامت کودک (چکاپ ماهانه و سالانه)

• بررسی رشد جسمی، عاطفی و اجتماعی کودک

• تشخیص و درمان بیماری‌ها

• واکسن

• تجویز دارو

• ارائه توصیه‌های بهداشتی

 

دکتر زنان مشهد

 

یکی از تخصص‌هایی که مراجعه‌کنندگان زیادی دارد، تخصص زنان و زایمان است. اگر به دنبال دکتر زنان در مشهد هستید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو پزشک خود را پیدا کرده و در کوتاه‌ترین زمان نوبت بگیرید. دکتر زنان در زمینه سلامت باروری زنان تخصص داشته و بیماری‌ها و اختلالات مربوط به دستگاه تناسلی خانم‌ها را تشخیص داده و درمان می‌کند.
اگر بیماری مربوط به رحم، لوله‌های فالوپ، تخمدان یا سینه‌ها دارید و یا لازم است معاینه لگن، تست پاپ‌اسمیر، غربالگری سرطان یا آزمایش‌های مربوط به عفونت واژن و رحم را انجام دهید، باید به متخصص زنان مراجعه کنید. برخی از متخصصان زنان به طور خاص در حوزه زنان و زایمان فعالیت داشته و خانم‌ها در دوران بارداری و زایمان تحت‌نظر این پزشکان قرار می‌گیرند.
اگر در دوران بارداری هستید یا قصد بارداری دارید، می‌توانید از طریق دکترتو با بهترین دکتر زنان در مشهد مشاوره داشته و در طول دوره بارداری به این متخصص مراجعه کنید. مزیت استفاده از نوبت دکتر و مشاوره آنلاین با دکترتو این است که شما می‌توانید در دوره بارداری از مشاوره آنلاین و حضوری نیز استفاده کرده و در صورت بروز هر مشکلی با پزشک خود از راه دور در ارتباط باشید.

مشاوره آنلاین

شایع ترین بیماری های مربوط به زنان

 

بسیاری از خانم‌ها برای چکاپ سالانه یا مراقبت‌های دوره بارداری به متخصص زنان مراجعه می‌کنند. اگر دچار علائمی مانند درد و ناراحتی در رحم، لگن یا واژن شدید و یا خونریزی غیرطبیعی داشتید، باید به دکتر زنان مراجعه کنید. شایع‌ترین بیماری‌های مربوط به زنان شامل موارد زیر است. دکتر زنان این موارد را تشخیص داده و درمان می‌کند.

• مشکلات مربوط به بارداری، باروری، قاعدگی و یائسگی

• مسائلی مانند پیشگیری از بارداری، عقیم‌سازی و ختم بارداری

• مشکلات رباط‌ها و ماهیچه‌های اندام‌های ناحیه لگن

• بیماری‌های مقاربتی

• سندروم تخمدان پلی‌کیستیک

 

دکتر قلب مشهد

 

امروزه سبک زندگی و افزایش بیماری‌های قلبی عروقی باعث افزایش مراجعه به دکتر قلب شده است. اگر علائم مشکوک یا بیماری‌های مربوط به قلب دارید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو بهترین دکتر قلب مشهد را پیدا کرده و برای دریافت نوبت اقدام کنید. این متخصصان در تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به قلب و عروق خونی تخصص لازم را کسب کرده‌اند.
اگر دچار علائم حملات قلبی، نارسایی قلبی، بیماری دریچه قلب، آریتمی یا فشارخون بالا هستید، باید برای تشخیص و جلوگیری از عوارض شدید این بیماری‌ها در سریع‌ترین زمان به متخصص قلب مراجعه کنید. دکتر قلب علاوه بر معاینه ممکن است آزمایش خون، تست استرس و الکتروکاردیوگرام را تجویز کند.
معمولا دکتر قلب علاوه بر تجویز دارو از بیمار می‌خواهد که سبک زندگی خود را تغییر دهد. رژیم غذایی سالم، ورزش، کاهش سطح استرس و کنترل وزن جز موارد مهمی هستند که احتمال بروز بیماری قلبی را کاهش می‌دهند. ممکن است دکتر قلب برای دریافت رژیم غذایی مناسب بیمار را به متخصص تغذیه ارجاع دهد تا برنامه غذایی برای بیمار تهیه شود.
در زمان مراجعه به متخصص قلب ارائه سوابق پزشکی و سابقه خانوادگی بسیار مهم است. اگر افراد خانواده سابقه مشکلات قلبی داشته باشند، احتمال ابتلا به بیماری قلبی بیشتر بوده و متخصص آزمایش‌های دقیق‌تری برای تشخیص یا جلوگیری از این بیماری‌ها انجام می‌دهد.
آزمایش‌هایی که دکتر قلب معمولا تجویز می‌کند، شامل کاتتریزاسیون قلبی، اشعه ایکس قفسه سینه، ام‌آرآی، سی تی قلب، آنژیوگرافی عروق کرونر، تست استرس و اکوکاردیوگرافی می‌شود.
اگر علائم مشکوک بیماری‌های قلبی را دارید، باید به دکتر قلب مراجعه کنید تا آزمایش‌های لازم انجام شود.

 

بیماری‌های شایع مربوط به قلب

 

علائم مختلفی وجود دارند که ممکن است نشانه بیماری قلبی باشند. اگر علائمی مانند تنگی نفس، سرگیجه، درد قفسه سینه، تپش قلب یا غش کردن دارید، باید به متخصص قلب مراجعه کنید. بیماری‌های قلبی بسیار خطرناک بوده و تهدیدکننده زندگی هستند. مشکلات قلبی طیف وسیعی دارند، اما شایع‌ترین بیماری‌های قلبی عبارتند از:

• فشارخون بالا

• کلسترول بالا

• آترواسکلروز

• آنژین صدری (درد قفسه سینه)

 

راهنمای دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین پزشکان مشهد

 

اگر ساکن مشهد هستید و برای تشخیص و درمان بیماری، مدیریت بیماری مزمن یا چکاپ سالانه می‌خواهید به پزشک مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات سامانه دکترتو استفاده کنید. همین حالا به وب‌سایت دکترتو مراجعه کنید. از میان شهرهای مختلف تحت پوشش دکترتو شهر مشهد را انتخاب کرده تا لیست بهترین پزشکان مشهد را مشاهده کنید.

پس از واردشدن به صفحه پزشکان متخصص و فوق‌تخصص مشهد می‌توانید موارد لازم را فیلتر کنید تا راحت‌تر پزشک موردنظر خود را پیدا کنید. سه گزینه نوبت‌دهی مطب، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی در این صفحه وجود دارد که به طور پیش‌فرض برای شما نوبت‌دهی مطب انتخاب شده است.
لیست پزشکان مشهد

اگر در انتخاب پزشک منطقه مطب برای شما مهم است، روی گزینه منطقه کلیک کرده تا موقعیت مطب را انتخاب کنید. پس از انتخاب تخصص یا فوق‌تخصص پزشک و نوع بیمه انتخاب‌ها محدودتر شده و به پزشک موردنظر خود نزدیک می‌شوید.
در لیست پزشکان مشهد می‌توانید اسامی را بر اساس بیشترین امتیاز یا اولین نوبت آزاد تعیین کنید. شما می‌توانید در کنار نام پزشک میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را به‌صورت در صد رضایت مشاهده کنید. همچنین اولین نوبت آزاد پزشک ذکر شده است تا انتخاب راحت‌تر شود.
پس از انتخاب پزشک روی دکمه “نوبت بگیرید” کلیک کرده و وارد صفحه دکتر شوید. در این صفحه می‌توانید کد نظام‌پزشکی، آدرس کامل مطب، نظرات کاربران و نوبت‌های آزاد را مشاهده کنید. پس از تعیین روز و ساعت ملاقات با پزشک شماره تماس خود را وارد کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهید.
در دکترتو تعیین نوبت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیاز به‌صرف وقت زیاد برای پیداکردن بهترین متخصص نیست. درصورتی‌که به هر دلیلی در زمان تعیین شده نمی‌توانید در مطب پزشک حاضر شوید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو نوبت خود را لغو کنید. هدف دکترتو ارائه خدمات پزشکی آنلاین و دسترسی سریع به پزشکان مشهد و سایر شهرها برای شهروندان بوده و هرروزه در تلاش است تا خدمات خود را در شهرهای بیشتری ارائه دهد.

https://www.asianews.ir/u/6kj
اخبار مرتبط
مدیر گروه عفونی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نیمی از پزشکان متخصص عضو گروه عفونی این دانشگاه حین خدمت به بیماران مبتلا به کووید ۱۹ به این بیماری مبتلا شدند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید