صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۳ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۶:۴۸
کد خبر: 9974
گزارشگر: 2
۳۷۹
۰
۰
۲
یکی از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ

گروه انتخاب موفق به کسب برترین جایزه در حوزه مسئولیت اجتماعی شد

گروه انتخاب موفق به کسب برترین جایزه در حوزه مسئولیت اجتماعی شد
گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب موفق شد در فرآیند ارزیابی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی به بالاترین رتبه مسئولیت اجتماعی در حوزه جامعه دست پیداکند.

گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب موفق شد در فرآیند ارزیابی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی به بالاترین رتبه مسئولیت اجتماعی در حوزه جامعه دست پیداکند.
بر اساس این گزارش چهارمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی روز شنبه _31 اردیبهشت‌ماه_ با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارائی و تعدادی دیگر از مقامات ارشد کشور در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
در این رویداد که با شرکت ۷۰ مجموعه و بنگاه بزرگ اقتصادی کشور از جمله گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، شرکت نفت پارس، بانک مسکن و .. برگزار شد، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در فرآیند سنجش عملکرد بنگاه‌های اقتصادی، گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب موفق به دریافت برترین سطح چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی پس از بررسی کمیته داوران و بر اساس شاخص‌های استاندارد بین المللی و ملی شد.
بر این اساس گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب یکی از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ در بخش خصوصی اقتصاد ایران است که همواره با تاکید بر لزوم ارائه خدمات به عموم مردم و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بخشی از فرایندهای اختصاصی و درآمدهای حاصل از فعالیت‌های اقتصادی خود را صرف این امر کرده است.
از جمله مهم‌ترین اقدامات گروه انتخاب در این زمینه می‌توان به راه‌اندازی موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان (مکسا) و ارائه رایگان خدمات طب تسکینی به افراد مبتلا به سرطان، کمک و اهدای لوازم‌خانگی به آسیب‌دیدگان سیل و زلزله، آزادی زندانیان غیر عمد، فعالیت‌ها در حوزه عدالت آموزشی و درمانی و ... اشاره کرد.

https://www.asianews.ir/u/6r8
اخبار مرتبط
در حالی که اختلاف جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی طی یک سال گذشته بر سر «پول‌های بلوکه‌شده حاصل فروش نفت» و با توقیف یک نفتکش کره جنوبی در سال گذشته اوج گرفته است، حال دستور آمده که واردات لوازم خانگی به ویژه از کره جنوبی به ایران ممنوع شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید