رشد بی توقف نرخ دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۷۷ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، ۳۷ هزار و ۲۷۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۹ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۹۸ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۵۱۹ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته (چهارم آذرماه) به ۳۹ هزار و ۹۹۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۴۰ ریال افزایش، ۴۷ هزار و ۲۳۰ ریال فروخته شد.
همچنین اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۴۳۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۵۵۰ ریال اعلام کرده است.

** افت ۳٫۷ دلاری اونس جهانی طلا
براساس اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۱۰ هزار ریال و هر ربع سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت در مقایسه با آخرین روز کاری هفته گذشته، یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با سه دلار و ۷۰ سنت کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یکهزار و ۱۸۴ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.