صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۹ تیر ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۲
کد خبر: 10936
گزارشگر: 213
۱۱۹۸۲
۲
۸
۲
آزار جنسی دختران در خراسان جنوبی

روایت «واقعی» تجاوز جنسی به دانش‌آموزان دختر توسط معلم ۵۵ ساله/آخرین وضعیت دستگیری مجرم

روایت «واقعی» تجاوز جنسی به دانش‌آموزان دختر توسط معلم ۵۵ ساله/آخرین وضعیت دستگیری مجرم
شاهدان و خانواده دختران مورد تجاوز جنسی در خراسان جنوبی روایت تازه ای را درباره این واقعه تلخ بیان کردند.

به گزارش آسیانیوز، روایت جدیدی از تجاوز معلم به دانش آموزان دختر در خراسان جنوبی افشا شد. 

براساس گزارش های متعدد ‏یک معلم مدرسه ۵۵ ساله، در شهرستان فردوس به ۱۸ دختربچه دبستانی ۸ تا ۱۱ سال تجاوز جنسی کرده است. ‏او در پارکینگ خانه‌اش وقتی که دختربچه‌ها برای کلاس خصوصی به او مراجعه می کردند، به آنها آزار جنسی می رسانده.

پدر یکی از دختر بچه‌ها گفت: مدتی بود که فهمیده بودم دخترم گوشه‌گیر شده و با کسی حرف نمی‌زند. ‏اما گفتیم شاید در مدرسه مشکلی دارد و حل می‌شود. گاهی می‌دیدیم که ناگهان به جایی زل می‌زند و چیزی نمی‌گوید. ناگهان یک روز مدیر مدرسه با ما تماس گرفت و گفت که یکی از دختربچه‌ها در باره تجاوز جنسی معلم ۵۵ ساله با مدیر صحبت کرده است.

مدیر هم از بقیه دختربچه‌ها ماجرا را پرسیده و نزدیک به ۱۸ نفر از دانش‌آموزان تجاوز جنسی را تایید کرده‌اند.

‏پدر این دختربچه گفت: دخترم تا یک هفته شب‌ها تا صبح گریه می‌کرد و با کسی حرف نمی‌زد. فرد متجاوز آنها را تهدید می‌کرده که اگر درباره این ماجرا با خانواده‌تان حرف بزنید روی شما آب جوش می‌ریزم و یا پدر و مادرتان را می‌کشم.

‏مدیر مدرسه وقتی از جریان تجاوز به دختربچه‌ها خبردار می‌شود به رییس آموزش و پرورش اطلاع می‌دهد، رییس آموزش و پرورش از او می‌خواهد تا در برابر رسانه‌ای کردن تجاوز به دانش‌آموزان سکوت کند وگرنه او را برکنار می‌کند.

‏این ماجرا در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان فردوس اتفاق افتاده و بیشتر خانواده‌هایی که دختربچه‌هایشان آسیب دیده‌اند وضع مالی خوبی ندارند. پدر این دختربچه‌ تاکید می‌کند که بعضی خانواده‌ها حتی هزینه ۱۵۰ هزارتومان آزمایش پزشکی قانونی را نداشتند، ‏چه برسد به اینکه بخواهند نفری حدود یک میلیون تومان پول وکیل را بدهند.

او گفت: دختربچه‌ها وضع روحی بدی دارند و نیاز به مراجعه به روانشناس دارند اما خانواده‌ها پولی برای این کار ندارند. دختر من بعد از این این ماجرا دیگر حتی حاضر نشد به مدرسه برود و امتحاناتش را هم نداد.

‏ در دادگاه گفته است که من دختربچه‌ها را صیغه می‌کردم. او به پنج سال حبس تعزیری درجه ۵ محکوم شده و دغدغه خانواده‌ها این است که متجاوز دوباره آزاد شود و سراغ دختربچه‌هایشان بیاید.

این در حالی است که مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع آزار و اذیت کودکان در شهرستان فردوس پیگیری مستمر را در دستور کار قرار داده که منجر به تشکیل پرونده در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری شده است.


"سید علیرضا موسوی‌نژاد" در پی انتشار خبر آزار جنسی دانش‌آموزان توسط معلم مرد ۵۵ ساله در فردوس، افزود: اردیبهشت ماه سال جاری فردی با هویت (م . د) دارای ۲۸ سال سابقه خدمت که تاکنون هیچ گونه سوء‌سابقه‌ای نداشته است در محل پارکینگ منزل مسکونی خود در خارج از ساعت آموزشی با هماهنگی هفت نفر از اولیای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی اقدام به برگزاری کلاس خصوصی برای آنان کرده است.

وی گفت: فرد مذکور طی فرآیند آموزش خود، به اذعان دانش‌آموزان متاسفانه آنان را مورد آزار کلامی و جسمی قرار داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: برگزاری این گونه کلاس‌ها به هیچ عنوان مورد تایید آموزش و پرورش نبوده و بارها به عدم برگزاری این گونه کلاس‌ها توصیه شده است.

وی افزود: در عین حال آموزش و پرورش به محض اطلاع، از طریق مراجع ذیربط و قوه قضاییه پیگیری‌های مستمر را آغاز کرده که منجر به بازداشت متهم و تشکیل پرونده به‌طور همزمان در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شد.

موسوی‌نژاد گفت: دادگاه و هیات رسیدگی به تخلفات اداری در مرحله بدوی نامبرده را محکوم کرده که در صورت تایید رای نهایی از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد./

https://www.asianews.ir/u/7h9
اخبار مرتبط
وکیل قربانیان و شاکیان پرونده کیوان امام‌وردی با اعلام اینکه جرم رخ داده از سوی کیوان امام‌وردی "جرم حدی" است، درباره رضایت دادن برخی شاکیان این پرونده توضیحاتی داد.
حسین فرحبخش، تهیه‌کننده‌ سینما، زنان سینماگر را در موضوع تعرض و تجاوز جنسی مقصر دانست و گفت: اگر کسی خودش غلطی کرده و حالا پشیمان شده، نامش تعرض جنسی نیست، احمقی آن فرد است و همه زنان اعتراض کننده باید مجازات شوند!
مدتی پس از آنکه جمعی از زنان سینماگر شروع به شرح روایت‌های خود از آزار و خشونت جنسی در سینمای ایران کردند، در روزهای اخیر یکی دو بازیگر زن،روایت تعرض به خود از سوی یکی از بازیگران و کارگردانان مرد سینمای ایران را افشا کردند.
بهنوش بختیاری، بازیگر زن درباره «فساد» در سینمای ایران و تجربه خودش از آزار جنسی در محل کار گفت: درخواست کندگان روابط جنسی در سینما، زنان را به عدم پرداخت دستمزدشان و قطع همکاری در صورت تن ندادن به رابطه جنسی تهدید می کردند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
امین احمدی نژاد
۱۴۰۱/۰۵/۰۳
0
0
0

این نشانه ها دلیل است که خداوند حق است و هم او البته مردگان را زنده خواهد کرد و او محققا بر هر چیز تواناست.۶ حج .سلام.امین احمدی نژادم از ایران -کرمان -بلوار سرباز -کوچه 12 کد منزل :7616753475 بنا به اصل ۵ قانون اساسی ایران و اینکه صحیفه حضرت زهرا سلام الله علیها نزد بنده میباشد حجت آخرالزمان عج و دابه الارض می باشم نام بنده را در ګوګل +ویدیوها در نماشا بیابید .اما شکایت بنده در دادګستری کرمان به جایی نرسید و ۳ عدد وکیل هم که در این مدت بنده انتخاب نمودم با تهدید و ارعاب حفاظت اطلاعات از ادامه همکاری با بنده منصرف شدند .این است عدالت علی در حکومت فعلی ایران! دوشنبه ۳مرداد ماه ۱۴۰۱ هجری شمسی=۲۵ جولای ۲۰۲۲ میلادی موانع ظهور امام زمان عج؟از احمد جنتی +علی خامنه ای+محمد باقر قالیباف+ابراهیم رییسی+محسنی اژه ای+حسن روحانی +خاندان خاتمی +موسوی لاری +همه آن خبرګانی که بنده را در ۱۳۹۲ رد صلاحیت نمود.جویا شوید .آیا جزای اعتراض منوچهر بختیاری+ناهید شیر بیشه والدین دادخواه فرزند شهیدشان پویا بختیاری در جنایت آبان ۹۸ زندان می باشد؟+ دیګر مادران دادخواه !جریان سوت زنی قوه قضاییه برای آشکار نمودن

هیچ
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
0
0
0

دمش گرم شیر مادر حلالش


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید