صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۶
کد خبر: 13912
گزارشگر: 213
۲۸۴
۰
۰
۳
وضعیت ترافیکی جاده ها در آستانه نوروز

تردد سنگین در راه های منتهی به استان های شمالی/بارش باران در راه است

تردد سنگین در راه های منتهی به استان های شمالی/بارش باران در راه است
بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال گزارش شده است.

به گزارش آسیانیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور، در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال و ترافیک نسبتا سنگین در حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده‌های سه راهی دیزین و سیاه بیشه در همین محور گزارش شده است.

در همین راستا نیز از ساعت ۱۲ امروز جاده چالوس در مسیر جنوب به شمال یکطرفه خواهد شد.

وی به ایسنا گفت: همچنین در آزادراه تهران – شمال، مسیر جنوب به شمال ترافیک نیمه سنگین و ترافیک نسبتا سنگین در حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا انتهای مسیر را شاهد هستیم. در عین حال در محور هراز مسیر جنوب به شمال، محدوده پلور ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

شیرانی ادامه داد: ترافیک نیمه سنگین نیز در آزادراه کرج – قزوین، محدوده‌های مهرویلا و گلشهر نیز گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در برخی از محورهای مواصلاتی استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، کردستان و کرمانشاه بارش باران گزارش شده است، گفت: طبق گزارش‌ها در شبانه‌روز گذشته تردد در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل دو دهم درصد افزایش داشته است. ساعت اوج تردد نیز بین ساعات ۱۵ تا ۱۶ بوده است.

شیرانی همچنین گفت: در شبانه‌روز گذشته پرترددترین محورهای مواصلاتی در کشور به ترتیب محورهای آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - تهران، آزاد راه قزوین - کرج، عوارضی آزاد راه قم - تهران، قرچک - ری، آزاد راه تهران - قم، ایلخچی - تبریز، آزادراه تهران - ساوه و آزاد راه قزوین - زنجان هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند./

https://www.asianews.ir/u/9qr
اخبار مرتبط
یزد - معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ،یکی از مهمترین برنامه های ورزشی ایام نوروز ۱۴۰۲ را اَبَربازی ها و بازی های رومیزی دانست
یزد - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی انجام شده​پیک سفرهای نوروزی استان یزد از ۲۵ اسفندماه تا سوم فرودین ماه خواهد بود تصریح داشت : ​برای نوروز امسال استان، اسکان روزانه ۱۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی برنامه ریزی شده است که از طریق اقامتگاه‌های رسمی و غیررسمی تامین خواهد شد
طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از فردا، ٢۴ اسفند در جاده‌های سراسر کشور آغاز می‌شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید