صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۴ شهریور ۱۴۰۲ / ۱۲:۱۰
کد خبر: 16177
گزارشگر: 213
۲۴۷
۰
۰
۱
خبر مهم سازمان سنجش

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری
برای داوطلبان کنکور سراسری که تا امروز برای انتخاب رشته اقدام نکرده اند، مهلت انتخاب رشته تمدید شد.

به گزارش آسیانیوز، همزمان با تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور ۱۴۰۲، دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اصلاح شد.

 بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۲۸ مرداد و اطلاعیه اصلاحات سری اول دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته به تاریخ ۳۱ مرداد، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این امروز برای انتخاب رشته اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا ساعت۱۲ شب روز دوشنبه ۶ شهریور نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

همچنین اصلاحات دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته (رشته‌های جدید و سایر اصلاحات) تا پایان وقت امروز چهارم شهریور از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

 به گزارش اقتصاد آنلاین، آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ششم شهریور، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند./

https://www.asianews.ir/u/bg7
اخبار مرتبط
سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
ویژه‌نامه پیک سنجش با موضوع راهنمایی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ منتشر شد.
دفترچه انتخاب رشته و راهنمای انتخاب رشته تا روز یکشنبه ۲۹ مردادماه منتشر و انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ نیز از ۳۱ مرداد ماه آغاز خواهد شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید