صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۱:۰۶
کد خبر: 22183
گزارشگر: 464
۱۰۰
۰
۰
۰
در شهرری

سرگرد تقلبی دستگیر شد

سرگرد تقلبی دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه ماموران متهم را در حین اخاذی از یکی از شهروندان شناسایی کردند افزود: متهم بلافاصله دستگیر و در بازرسی اولیه از متهم تجهیزات نظامی تقلبی، لباس افسر ارشد پلیس، کلاه نظامی، کارت شناسایی جعلی از متهم کشف شد.


به گزارش آسیانیوز،
پلیس به کسی که اجرای قانون در یک جامعه از یک کشور را به عهده دارد، گفته می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی خبر داد که با لباس پلیس از شهروندان اخاذی و کلاهبرداری می‌نمود.

سرهنگ "محمد قاسم طرهانی" گفت: در پی وقوع سرقت به شیوه غصب عنوان پلیس در محدوده شهرری، دستگیری متهم در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۱ شهرری قرار گرفت و با بررسی دوربین‌های محل سرقت مشخصات ظاهری متهم شناسایی و در اختیار تمامی گشت‌های محسوس و نامحسوس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران متهم را در حین اخاذی از یکی از شهروندان شناسایی کردند افزود: متهم بلافاصله دستگیر و در بازرسی اولیه از متهم تجهیزات نظامی تقلبی، لباس افسر ارشد پلیس، کلاه نظامی، کارت شناسایی جعلی از متهم کشف شد.

سرهنگ طرهانی با اشاره به شناسایی چند نفر از شکات خاطر نشان کرد: متهم به همراه اموال مکشوفه جهت کشف جرائم احتمالی با دستور مقام قضائی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد و ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر غصب عنوان پلیس واخاذی از شهروندان به ۱۰ فقره سرقت و کلاهبرداری به این شیوه اعتراف نمود که تحقیقات جهت شناسایی دیگر مالباختگان همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس شهرستان ری به شهروندان توصیه کرد: در مواجه با افرادی که خود را پلیس معرفی می‌نمایند بخصوص افرادی که با لباس شخصی می‌باشند حتما ابتدا کارت شناسایی و حکم ماموریت آن شخص را رویت و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

https://www.asianews.ir/u/eEs
اخبار مرتبط
پلاک خودرو یکی از مهم‌ترین ابزارهای شناسایی خودرو است. این پلاک حاوی اطلاعات مهمی از جمله شماره VIN خودرو، شماره پلاک و استان و شهر محل ثبت خودرو است. مخدوش کردن پلاک خودرو می‌تواند عواقب جدی و خطرناکی را در پی داشته باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید