صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۴۰۳ / ۱۳:۴۲
کد خبر: 22773
گزارشگر: 2
۲۴۵
۲
۳۳
۱
تحلیل و ترید در بازارهای مالی

بهترین تریدر مشهد؛ معرفی بهترین تیم ترید در مشهد

بهترین تریدر مشهد؛ معرفی بهترین تیم ترید در مشهد
بهترین تریدر مشهد کسی نیست جز مهندس رضا رفیعی؛ بنیان‌گذار و مدیرعامل آکادمی رفیعی که بهترین تیم ترید در مشهد را نیز در اختیار دارد و مرجعی قابل‌اعتماد و حرفه‌ای برای دانش‌پژو‌هانی است که به دنبال یادگیری تحلیل و ترید در بازارهای مالی، از جمله ارزهای دیجیتال، فارکس و بورس هستند.

بهترین تریدر مشهد؛ معرفی بهترین تیم ترید در مشهد

بهترین تریدر مشهد کسی نیست جز مهندس رضا رفیعی؛ بنیان‌گذار و مدیرعامل آکادمی رفیعی که بهترین تیم ترید در مشهد را نیز در اختیار دارد و مرجعی قابل‌اعتماد و حرفه‌ای برای تریدرهای تازه کار مشهدی است که می‌خواهند عمق دانش خود را افزایش دهند.آکادمی رفیعی مدت ۱۰ سال است که مشغول ارائه آموزش‌های ویژه در زمینه بازارهای مالی به مشهدی‌های عزیز است.دوره‌هایی از جمله آموزش ارزهای دیجیتال در مشهد و یا آموزش فارکس در مشهد تنها یکی از چندین دوره معتبری است که این آموزشگاه ارائه می‌دهد. در این مطلب، قصد داریم کمی بیشتر در مورد استاد رفیعی، بهترین تریدر مشهد و تیم حرفه‌ای و متخصص ایشان صحبت کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که آیا رضا رفیعی فردی مناسب برای آموزش افراد علاقه مند به بازار است یا نه؟ با ما همراه باشید.

بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟

اولین سوالی که شاید قبل از پرداختن به معرفی بهترین تریدر مشهد به آن پاسخ دهیم این است که اساساً منظور از «بهترین تریدر ارز دیجیتال» کیست و چه معیارهایی مشخص می‌کند که یک تریدر در کارش حرفه‌ای، کار درست و موفق است؟

در ادامه، تعدادی از مهم‌ترین معیارهایی که نشان می‌دهند یک تریدر «بهترین» است را معرفی می‌کنیم:

سود و درآمد

احتمالاً بارها و بارها با تیزرها و کلیپ‌های تبلیغاتی عجیب و غریب در شبکه‌های اجتماعی – خصوصاً اینستاگرام – روبه‌رو شده‌اید که فرد برای برداشتن 100 دلاری از روی زمین تلاش نمی‌کند! با اتومبیل شخصی چند ده میلیاردی‌اش کلیپ گرفته است!! در مقابل یک ویلای شخصی خیلی بزرگ و مجلل ایستاده یا این‌که به هر نحوی – معمولاً با سناریوهای تبلیغاتی زرد! – سعی دارد نشان دهد که در هر دقیقه یا ساعت فلان دلار درآمد دارد؛ آن هم فقط از راه ترید کردن!!!
واقعیت این است که یک تریدر واقعی، زمین تا آسمان با چیزی که شما در این کلیپ‌ها می‌بینید متفاوت است. یک تریدر، معمولاً کمی پا‌به‌سن گذاشته‌تر از کاراکترهایی است که در این کلیپ‌ها نشان داده می‌شوند. دلیلش هم روشن است... چون برای تریدر شدن قطعا راه طولانی را طی کرده است و یک جوان بیست ساله نمی‌تواند تریدر حرفه‌ای باشد.
از طرفی، بحث مهمی که در مورد تریدر شدن و تریدر بودن مطرح است، این است که یک تریدر موفق کسی نیست که ساعتی فلان دلار درآمد دارد، از هر معامله چند صد دلار سود بر می‌دارد یا روزانه معاملات موفق و پرسود انجام می‌دهد.
اتفاقاً تریدر موفق و حرفه‌ای کسی است که در یک بازه زمانی میان مدت، مثل شش ماهه یا یک‌ساله، دارای سود منظم و منطقی است!
در مورد این موضوع، در بخش معرفی بهترین تریدر در مشهد صحبت کرده و مقدار نرمال و ایده‌آل این سود شش ماهه یا یک‌ساله را برای بازارهای مالی مختلف بررسی خواهیم کرد.

سابقه حضور در بازارهای مالی

همان‌طور که در بخش قبل هم اشاره شد، کسی می‌تواند ادعای این را بکند که بهترین تریدر است، که سن و سالش به بازارهای مالی و فعالیت در آن‌ها قد بدهد! شما حتی اگر دانش و مدرک معامله‌گری هم داشته باشید، نزد بهترین تیم‌ها و اساتید تحلیل و معامله‌گری را آموخته باشید، باز هم برای تبدیل شدن به بهترین تریدر ارز دیجیتال نیاز به سابقه حضور واقعی در بازارهای مالی، لمس معاملات و شکست در آن‌ها دارید.
بر همین اساس، معمولاً توصیه می‌شود افرادی را به‌عنوان بهترین تریدر، الگوی خود در ترید، خرید پکیج‌های ارائه دهنده سیگنال معاملاتی یا برگزار کننده دوره‌های آموزشی ارز دیجیتال و فارکس انتخاب کنید که دارای سابقه کار قابل قبول، در حد دست کم پنج سال در بازارهای مالی هستند و اتفاقاً ادعا نمی‌کنند که این بازارها را تاکنون بدون شکست پشت سر گذاشته‌اند.

دانش تحلیل و معامله‌گری

در کنار سابقه کار، بدون شک معیار بسیار مهم دیگری که لازم است آن را مد نظر داشته باشید، دانش و علم تریدر مورد نظر است. این دانش، می‌تواند شامل ابعاد مختلفی شود:

 • تحلیل بازارهای مالی (اعم از تکنیکال و فاندامنتال)
 • روش‌های معامله‌گری و استراتژی‌ها
 • روان‌شناسی معامله‌گری

بیایید کمی روراست‌تر باشیم!
تصور کنید فردی را به‌عنوان یک تریدر حرفه‌ای به شما معرفی کرده‌اند که خود سود خوبی از بازارهای مالی کسب می‌کند و از نظر فنی، سابقه فعالیت درخشانی نیز در بازارهای مالی دارد. این فرد، اگرچه شاید برای خودش بهترین تریدر باشد اما تا چه حد می‌تواند مبانی و مفاهیم مورد نیاز را به شما انتقال دهد؟
اگر دنبال کسی هستید که از او سیگنال دریافت کنید یا از طریق او و دوره‌های آموزشی‌اش به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل شوید، لازم است فردی را انتخاب کنید که دانش این حرفه را دارد و قدرت انتقال این دانش به شما نیز در او وجود دارد.
دانشی که شامل تحلیل بازارهای مالی می‌شود تا شما برای همیشه وابسته و متکی به سیگنال‌های معاملاتی آماده و پرریسک نباشید. صد البته که این تحلیل، علاوه بر جنبه تکنیکال که معمولاً در همه دوره‌های آموزشی ارزهای دیجیتال و فارکس موج می‌زند، شامل تحلیل فاندامنتال بازار نیز هست تا دانشجو بتواند در دوران بحران، در زمان تغییرات مهم، هنگام انتشار یک داده موثر و استراتژیک، روند بازار را به خوبی پیش‌بینی کرده و نه تنها سرمایه خود را بر باد ندهد، که پتانسیل کسب سود نیز داشته باشد.
از طرفی، خودِ معامله‌گری و استفاده از ابزارهای معاملاتی و پلتفرم‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. شما هر چقدر هم که تحلیل‌گر خوبی باشید، تا زمانی که استراتژی معاملاتی درستی را انتخاب و پیاده نکرده باشید، تا زمانی که استراتژی‌های مدیریت ریسک و روش‌های پوشش ریسک را یاد نگرفته باشید، قادر نخواهید بود از نوسانات غیرمنتظره بازارهای مالی در امان بمانید.
و در نهایت، بخش بسیار مهمی از معامله‌گری و ترید هم روان‌شناسی است. این‌که تریدر مورد نظر شما، قادر باشد در لحظات حساس، احساسات خود را کنترل کرده، ترس و طمع خود را مدیریت کرده و بهترین تصمیمات را در بحران‌ها اتخاذ کند. اگر بتواند این مدیریت و قدرت روان‌شناسی را به شما نیز انتقال دهد که فوق‌العاده خواهد بود.

انتخاب درست بازار مالی

جالب است بدانید که خودِ بازار مالی نیز اهمیت زیادی در انتخاب‌های ما و موفقیت‌مان دارد. اگر با تریدری رو‌به‌رو شدید که معتقد است بازار پرنوسانی مثل بازار ارزهای دیجیتال بهترین جا برای یک شبه پولدار شدن است، پتانسیل سود بالایی دارد و قرار است شما را به همه آرزوهایتان برساند و از طریق ترید، روزانه دنیایی از درآمد دلاری را بر سر شما بباراند، احتمالاً در بد دامی افتاده‌اید!
واقعیت این است که یک تریدر حرفه‌ای، موفق و واقعی، می‌داند که بازاری مثل بازار ارزهای دیجیتال بازار یک شبه پولدار شدن نیست و بیشتر به درد سرمایه‌گذاری می‌خورد تا ترید کردن! اگر هم قرار باشد سیگنالی برای معامله‌گری صادر شود، یا استراتژی معاملاتی روزانه و کوتاه مدتی در این بازار استفاده شود، قطعاً حساب‌شده، توام با مدیریت ریسک و با سود واقعی و منطقی خواهد بود.
پس اگر کسی ادعای ارائه سیگنال‌های پامپی را دارد، قطعاً شک نکنید که با «بهترین تریدر» صحبت نمی‌کنید. احتمالاً فقط در حال خریداری «رویا» هستید.
این‌که چه بازاری برای ترید مناسب است، یا بهترین استراتژی‌های معاملاتی برای بازار ارزهای دیجیتال چه هستند را در بخش بعدی تحت عنوان «معرفی بهترین تریدر مشهد» مورد بحث و بررسی قرار داده‌ایم.

معرفی بهترین تریدر مشهد

اگر بخواهیم بهترین تریدر مشهد را در یک کلام معرفی کنیم، مهندس رضا رفیعی، بنیان‌گذار و مالک آکادمی مالی رفیعی را خواهیم داشت. یکی از حرفه‌ای‌ترین تریدرهای بازارهای بورس، ارزهای دیجیتال و فارکس با بیش از ۱۰ سال سابقه کار، که سعی دارد با گرد هم آوردن تیمی پویا و متخصص بهترین خدمات را همگام با استانداردهای روز دنیا در اختیار شما قرار دهد.

آموزش ارزهای دیجیتال در مشهد

اما ببینیم که معیارهایی که در بخش قبل مورد بحث و بررسی قرار دادیم، چقدر مورد استاد رفیعی صدق می‌کنند:

 • سود و درآمد
 • سابقه حضور در بازارهای مالی
 • دانش تحلیل و معامله‌گری
 • انتخاب درست بازار مالی

سودی که استاد رضا رفیعی و تیم ایشان برای دانش آموختگان این آکادمی وعده می‌دهند، یک سود منطقی و منظم است. به مطالب زیر که عیناً به نقل از رضا رفیعی عنوان شده‌اند توجه کنید:
«در صورتی که شما بتوانید در یک بازه زمانی مثلاً شش ماهه سرمایه اولیه خود را چیزی در حدود ۳۰ درصد افزایش دهید، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اید و می‌توانید ادعا کنید که سود منطقی و مرتبی دارید... خصوصاً که درآمد شما در بازارهای مالی درآمدی دلاری و مرکب است و همین سود ۳۰ درصدی در طی شش ماه، رقم فوق‌العاده‌ای است...
البته هر بازاری و هر سبدی سود منطقی متفاوتی دارد... این ۳۰ درصد سود، بیشتر برای بازارهای باثبات‌تری مثل فارکس است. این در حالی است که شما در بازار ارزهای دیجیتال، می‌توانید حتی سالانه حدود ۲۰۰ یا حتی ۳۰۰ درصد نیز سود برداشت کنید، با نظر به این نکته که برخی سال‌ها هم سودتان صفر خواهد بود... یا در مورد بازار بورس ایران، سود منطقی سالانه چیزی در حدود ۱۰۰ درصد است. ۵۰ درصد از این سود به دلیل تورم داخلی خودِ ایران دود می‌شود و ۵۰ درصد باقیمانده مورد قبول و منطقی خواهد بود».
در خصوص سابقه حضور در بازارهای مالی، جالب است بدانید که رضا رفیعی حدود ۱۰ سال سابقه کار در بازار دارد. فعالیت خود در بازارهای مالی را از بورس آغاز کرده، در سال ۱۳۹۴ با فارکس نیز آشنا شده و در سال ۱۳۹۶، پایش به بازار ارزهای دیجیتال هم باز شده است.
شکست‌هایی که رفیعی در این مسیر داشته، معامله‌ای که همه دارایی‌اش را بر باد داده و مجبور شده از صفر شروع کند و مسیر واقعی که طی کرده است، باعث می‌شود تا او را به‌عنوان بهترین تریدر مشهد بشناسیم.
در خصوص دانش تحلیل و معامله‌گری، کافی است نیم‌نگاهی به تیم ترید رفیعی در وب‌سایت رسمی آکادمی رفیعی بیندازید. در کنار خودِ رفیعی، ما با بهترین تیم ترید در مشهد نیز روبه‌رو هستیم که:

 • یک وبلاگ حرفه‌ای و تخصصی به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده‌اند
 • سیگنال‌های معاملاتی رایگان به کاربران ارائه می‌دهند
 • برگزار کننده دوره‌های آموزش ارز دیجیتال رایگان هستند
 • دوره‌های آموزش ارز دیجیتال و فارکس آنلاین دارند
 • و به آن برگزاری دوره‌های حضوری و حرفه‌ای آموزش فارکس و ارزهای دیجیتال را نیز اضافه کنید

آموزش فارکس در مشهد

تیم رفیعی، که به جرات بهترین تیم ترید در مشهد هستند، در کنار موارد فوق:

 • گواهینامه پایان دوره آکادمی مالی رفیعی و مدرک فنی حرفه‌ای به شما اعطا می‌کنند
 • فرصت استخدام پیش رویتان قرار می‌دهند
 • یکسال عضویت رایگان در کانال VIP را در اختیارتان قرار می‌دهند
 • سود آوری شما در بازارهای مالی را تضمین می‌کنند (سود منطقی و واقعی نه رویا‌فروشی!)

و به‌صورت منتورینگ از شما پشتیبانی می‌کنند؛ به این معنی که کارشناسان آکادمی رفیعی به‌صورت آنلاین و بر‌خط از طریق واتساپ و تلگرام در طول ساعت‌های کاری (۸ الی ۱۶) پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود. علاوه بر آن، جلسات رفع اشکال حضوری نیز برای دانشجویان دوره‌های آموزشی ترتیب داده شده است که معادل ۸ جلسه بوده و در صورت نیاز، قابل تمدید هم خواهد بود تا نیاز شما به صورت کامل برطرف شود.

دانش تحلیل و معامله‌گری

و اما در‌خصوص انتخاب درست بازارهای مالی، همین بس که به نقل از استاد رفیعی، کلید موفقیت در بازارهای مالی این است که بدانیم چطور باید با هر بازار رفتار کنیم:

 • فارکس مناسب تریدرها است
 • ارزهای دیجیتال مناسب سرمایه‌گذاران و تریدرهای میان‌مدتی است که سرمایه خوبی دارند
 • و بورس مناسب کسانی که چشم‌انداز بلند مدت‌تر دارند

جمع‌بندی

بهترین تریدر مشهد کسی نیست جز مهندس رضا رفیعی؛ بنیان‌گذار و مدیرعامل آکادمی رفیعی که بهترین تیم ترید در مشهد را نیز در اختیار دارد و مرجعی قابل‌اعتماد و حرفه‌ای برای دانش‌پژو‌هانی است که به دنبال یادگیری تحلیل و ترید در بازارهای مالی، از جمله ارزهای دیجیتال، فارکس و بورس هستند.
با این حال، در متن مقاله قبل از معرفی استاد رضا رفیعی، بیشتر در مورد معیارهای انتخاب بهترین تریدر ارز دیجیتال صحبت کرده‌آیم. معیارهایی که مهم‌ترین‌شان عبارتند از:

 • سود و درآمد
 • سابقه حضور در بازارهای مالی
 • دانش تحلیل و معامله‌گری
 • انتخاب درست بازار مالی

به‌صورت خلاصه، سودی که معمولاً بسیاری از کلیپ‌های تبلیغاتی و پکیج فروش‌ها به شما پیشنهاد می‌دهند، سودهای فضایی، غیرمنطقی و نجومی هستند. این در حالی است که رضا رفیعی، اذعان می‌کند که سود ایده‌آل برای یک تریدر موفق، یک سود مرتب و منطقی است. این‌که برای هر بازار و هر سبد، این سود مرتب و منطقی در بازه‌های زمانی شش ماهه و یک‌ساله چند درصد است، در متن مقاله به تفصیل پرداخته شده است.
در مورد سابقه حضور در بازارهای مالی، شما باید یک تریدر با سابقه کار ۱۰ ساله روبه‌رو هستید و یک تیم ترید پویا و متخصص، که به جرات بهترین تیم ترید در مشهد هستند. به واسطه همین تیم و استاد رفیعی نیز می‌توان گفت که دانش تحلیل و معامله‌گری و قدرت انتقال این دانش از آکادمی رفیعی برمی‌آید.

https://www.asianews.ir/u/eOb
اخبار مرتبط
در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه‌های ارز دیجیتال در مشهد و ارائه اطلاعات مفصل درباره دوره‌ها و خدمات ارائه شده توسط هر یک از آنها خواهیم پرداخت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
اشکان
۱۴۰۳/۰۴/۱۲
0
0
0

اسمه خودش و زده بهترین تریدر و لینک داده به سایت خودش!!! بابا دمتون گرم خدایی 😀😁

طاهر
۱۴۰۳/۰۴/۱۲
0
0
0

کسی که کل درآمدش از کد رفرال و سیگنال فیک به مردم فروختنه اسم خودشو گذاشته بهترین تریدر😁😁😁😁😁


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید