صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۵
کد خبر: 13568
گزارشگر: 213
۵۱۰۲
۱
۰
۳
فروش فوری خودرو

ثبت‌نام پیش‌فروش سایپا آغاز شد+جزئیات

ثبت‌نام پیش‌فروش سایپا آغاز شد+جزئیات
گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث رسول اکرم (ص)، از امروز (چهارشنبه سوم اسفند ماه) چهار محصول خود را در قالب پیش‌فروش یکساله برای متقاضیان عادی آغاز کرد.

به گزارش آسیانیوز، گروه خودروسازی سایپا، برای متقاضیان عادی چهار محصول که از روز یکشنبه (۳۰ بهمن ماه) تا ظهر روز گذشته (سه‌شنبه) پیش ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند؛ امکان ثبت‌نام نهایی را از ساعت ٩ صبح امروز تا زمان تکمیل ظرفیت فراهم کرده است.

گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث رسول اکرم (ص)، از ساعت ٩ صبح امروز (چهارشنبه سوم اسفند ماه) چهار محصول خود را در قالب پیش‌فروش یکساله برای متقاضیان عادی آغاز کرد.

---------------

بیشتر بخوانید

آغاز ثبت نام فروش فوری سایپا+شرایط و لینک ثبت نام

---------------------------------------------------

ثبت‌نام برای متقاضیان تایید شده پس از استعلام سایپا، که تا ساعت ۱۳ روز گذشته (سه‌شنبه) پیش ثبت‌نام خود را به معنای تعریف حساب وکالتی نزد بانک‌های معرفی شده و واریز حداقل مبلغ ١١٠ میلیون تومان از وجه خودروها را به حساب مذکور انجام داده باشند، فراهم شده است و این افراد می‌توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به نهایی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.

در این مرحله، چهار محصول شامل سه مدل کوییک (کوییک GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX) و ساینا S عرضه شده است. ‌

گفتنی است که در ابتدا قرار بود، طرح پیش‌فروش مذکور از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه (دوم اسفندماه) اجرایی شود و متقاضیان عادی تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه فرصت تعریف حساب وکالتی و واریز مبلغ مندرج در بخشنامه داشتند، این مهلت که از آن تحت عنوان پیش‌ثبت‌نام یاد می‌شود، تا ساعت ۱۳ روز گذشته تمدید و امکان ثبت‌نام اصلی متقاضیان حائز شرایط، از ساعت ۹ صبح امروز (چهارشنبه) فراهم شد.

اجرای فرآیند تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو که از آن تحت عنوان "پیش ثبت‌نام" یاد می‌شود، با هدف عدم ورود و هجوم افرادی که پیش ثبت‌نام را انجام نداده و حائز شرایط ثبت‌نام نیستند در زمان اصلی ثبت‌نام، برنامه‌ریزی شده تا تنها در زمان ثبت‌نام اصلی افراد متقاضی که شرایط لازم برای ثبت‌نام (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه) را انجام داده و مبلغ تعیین شده از وجه خودرو در حساب‌هایشان بلوکه و طی استعلام سایپا از بانک‌ها این موضوع تایید شده باشد، به سایت برای تکمیل ثبت‌نام مراجعه کنند./


https://www.asianews.ir/u/9hb
اخبار مرتبط
ثبت‌نام پیش‌فروش محصولات سایپا برای متقاضیان عادی و مادران به روز چهارشنبه ۳ اسفند ماه موکول شد.
گروه خودروسازی سایپا چهار محصول خود را در قالب پیش‌فروش یک ساله برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران عرضه می کند.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
مرحله جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
براساس بخشنامه جدید سایپا، متقاضیان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه، 20 بهمن، در طرح فروش فوری این شرکت ثبت‌نام کنند.
خودروسازی سایپا اعلام کرده است که پیش فروش سایپا برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر (طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) از فردا ۱۶ بهمن به مدت سه روز اجرا می‌شود.
زمان، شرایط و جزئیات فروش محصولات شرکت خودورسازی سایپا به مناسبت دهه فجر 1401 اعلام شد.
فروش فوق‌العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات قرار بود از ساعت ١۴ روز گذشته(سه‌شنبه) آغاز شود که به وقت دیگری موکول شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
مهدیه میرزایی
۱۴۰۱/۱۲/۰۹
0
0
0

سلام ای کاش این پیام بدست مسئولین میرسید واقعا این طرح حساب وکالتی به ضرر قشر ضعیف فقیر هست و به سود شرکتهای خودرو ساز اینم از دولت مردمی که اصلا سواد اقتصادی نداره


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید