صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۶ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۵:۱۷
کد خبر: 15799
گزارشگر: 213
۲۰۲
۰
۰
۱
خبر مهم مدیرعامل ستاد مرکزی

آغاز به کار هشت مرکز سیار معاینه فنی در تهران+جزئیات

آغاز به کار هشت مرکز سیار معاینه فنی در تهران+جزئیات
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: از فردا شنبه هفتم مرداد، هشت مرکز سیار دیگر به مراکز فعال پایتخت اضافه خواهد شد.

به گزارش آسیانیوز، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: همزمان با شصت و پنجمین شنبه امید و افتخار هشت مرکز سیار معاینه فنی در تهران به بهره‌برداری خواهد رسید.

 شادی مالکی از فعالیت هفت مرکز سیار معاینه فنی در سطح شهر تهران خبر داد و افزود: فردا- شنبه هفتم مرداد ماه- همزمان با شصت و پنجمین شنبه امید و افتخار، هشت مرکز سیار دیگر به مراکز فعال پایتخت اضافه خواهد شد.

وی با بیان اینکه با مراکز آماده بهره‌برداری تعداد مراکز سیار معاینه فنی در تهران به ۱۵ مرکز افزایش خواهد یافت، یادآور شد: با بهره‌برداری از این هشت مرکز جدید، نزدیک به ۲۵۰ هزار دستگاه خودرو به ظرفیت مراکز سیار افزوده می‌شود.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران با اعلام اینکه از سال ۹۷ تا امروز مرکز سیار جدیدی ایجاد نشده بود، خاطرنشان کرد: در طول این چند سال توسعه زیرساخت را در معاینه فنی شاهد نبودیم و تنها هفت خط سیار در تهران داشتیم اما فردا با راه‌اندازی هشت خط، توسعه زیرساخت‌ها عملیاتی خواهد شد.

وی هدف از راه‌اندازی این مراکز را دسترسی بهتر شهروندان در سطح محلات و کاهش تردد درون شهری عنوان کرد و افزود: تا امروز ظرفیت مراکز سیار پایتخت دو میلیون و ۸۰۰ هزار دستگاه بود که با افزوده شدن نزدیک به ۲۵۰ هزار دستگاه خودرو، ظرفیت مراکز سیار به بیش از سه میلیون دستگاه خواهد رسید.

مالکی ابراز امیدواری کرد که با راه‌اندازی مراکز جدید نیاز شهروندان به سرعت مرتفع شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون منتظر ماندن در صف بتوانند خدمات لازم را از مراکز معاینه فنی دریافت کنند.

وی با اعلام اینکه ساخت و راه‌اندازی تجهیزات این هشت مرکز جدید در بازه زمانی سه ماهه انجام شده است، یادآور شد: با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه در نقاطی که احصا شده بود، زمین‌هایی را از طریق رایزنی با شهرداران مناطق دریافت کردیم.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از راه‌اندازی خطوط جدید در مناطق ۱، ۲، ۴ و ۱۱ خبر داد و افزود: برای ساخت و تأمین تجهیزات این مراکز ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی همچنین اظهار کرد: یکی از نقاط قوت طرح این است که در منطقه یک در خیابان شهید مژده‌ای، شاهد نقطه بی‌دفاع شهری بودیم که معضلات اجتماعی در آن به چشم می‌خورد و با راه‌اندازی این خط جدید، یک نقطه بی‌دفاع شهری به مرکز خدماتی تبدیل می‌شود.

براساس گزارش «شهر»، مالکی در پایان گفت: راه‌اندازی خط پرتابل و نسل جدید خطوط سیار نیز برای خدمات‌رسانی در درب منازل و مجتمع‌های تجاری و اداری در ۶ ماهه دوم امسال پیش‌بینی شده است./

ایسنا

https://www.asianews.ir/u/b5v
اخبار مرتبط
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: اولین مرکز تخصصی معاینه فنی تاکسی در مرکز شهید چمران به منظور حمایت از ناوگان حمل‌ونقل عمومی افتتاح می شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید