صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۹ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۱:۵۹
کد خبر: 15964
گزارشگر: 306
۲۲۰
۰
۰
۱

راه اندازی آزمایشگاه بتن در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

راه اندازی آزمایشگاه بتن در دانشگاه آزاد اسلامی یزد
یزد - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گفت: آزمایشگاه حوزه بتن با استاندارد ISO/ IEC۱۷۰۲۵ راه اندازی شده است

آسیانیوز / یزد ؛ با حضور علی اکبری، نماینده تام الاختیار ریاست در هیات امنا استان یزد، عبدالله محمدی مدیر کل شبکه پژوهشی دانشگاه، محمدرضا دهقانی اشکذری ریاست دانشگاه، حمید مطهری مدیر کل استاندارد استان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد، آزمایشگاه بتن دانشگاه افتتاح شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این مراسم گفت: این آزمایشگاه تنها دارنده گواهینامه استاندارد ISO/ IEC17025 در بین تمامی دانشگاه های استان اعم از دولتی و غیر دولتی است.

دهقانی اشکذری در ادامه افزود: از این پس مجموعه‌های ساختمان سازی، میتوانند نمونه‌های بتن خود را به این آزمایشگاه ارسال کرده تا در اینجا انواع آزمایش‌ها انجام شد و در صورت تائید بتوان مجوز آن صادر کرد.

وی اعلام کرد: این آزمایشگاه فضایی فراهم کرده تا در حوزه آموزش، دانشجویان رشته‌های عمران، با فضای کار آشنا و فرآیند آزمایش‌های علمی را تجربه کنند.

شایان ذکراست این مجوز به کوشش دکتر زهره بهشتی پور(رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد)، مجری پیاده سازی و استقرار آزمایشگاه استاندارد، مدیر ارشد و مدیر کیفی و دکتر سیدهادی دهقان مدیر فنی آزمایشگاه بتن، انجام شد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

راه اندازی آزمایشگاه بتن در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

https://www.asianews.ir/u/bad
اخبار مرتبط
یزد - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان طی بیانیه‌ای، اظهار داشت: قرآن، کلام خدا، چراغ هدایت و برنامه زندگی است که اهانت به آن توهین به انسانیت و مدنیت است نه توهین به دین و یک کتاب
یزد - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی یزد با کسب مدال‌های بین المللی پتانسیل این را دارد که مشکلات صنعت را حل کند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید