صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۰۷:۳۳
کد خبر: 16074
گزارشگر: 213
۲۱۳
۰
۰
۱
خبر مهم مدیر امور عشایر استان تهران

اعطای وام ۱۵۰ میلیون تومانی به هر خانوار عشایر تهرانی+ارائه تسهیلات ۴ درصد+جزئیات

اعطای وام ۱۵۰ میلیون تومانی به هر خانوار عشایر تهرانی+ارائه تسهیلات ۴ درصد+جزئیات
مدیر امور عشایر استان تهران گفت: به هر خانوار عشایری ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بانکی با سود ۴ درصد تخصیص پیدا می کند.
به گزارش آسیانیوز، مدیر امور عشایر استان تهران از اعطای تسهیلات ۳۶۰ میلیارد ریالی اشتغال زایی به عشایر استان تهران خبر داد و گفت: تاکنون اعتباری معادل ۳۶۰ میلیارد ریال با همکاری بانک‌های عامل به عشایر پرداخت شده است.

فرشید ذبیحی گفت: در تشریح روند اعطای تسهیلات به عشایر استان تهران گفت: یکی از مهمترین مأموریت های دولت سیزدهم اعطای تسهیلات ارزان قیمت در راستای حمایت و افزایش تولید و توانمندسازی جامعه عشایری است که در این راستا در سال‌جاری بیش از ۱۰۰۰ خانوار عشایری از این تسهیلات بهره مند شدند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: هم اکنون ارائه تسهیلات بانکی با همکاری بانک های صادرات، ملت و ملی در حال انجام است و بطور میانگین به هر خانوار عشایری ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان وام بانکی با سود ۴ درصد تخصیص پیدا می کند.

مدیر امور عشایر استان تهران ادامه داد: این تسهیلات در جهت حمایت و تثبیت دامداری و افزایش سایر تولیدات عشایری همچون کشت و توسعه گیاهان دارویی و توسعه صنایع دستی پرداخت خواهد شد که عشایر متقاضی می‌توانند با مراجعه به دفاتر شرکت‌های تعاونی عشایری شهرستان های خود نسبت به تحویل و تکمیل مدارک اقدام کنند.

وی تأکید کرد: تاکنون استقبال عشایر از این تسهیلات بانکی مطلوب بوده و با همکاری بانک‌های عامل تلاش شده که این تسهیلات بانکی با حذف تشریفات اداری زائد در اختیار عشایر قرار گیرد./
https://www.asianews.ir/u/bdd
اخبار مرتبط
ثبت‌نام غیرحضوری متقاضیان وام قرض‌الحسنه ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تأمین‌اجتماعی از ۲۱ مردادماه به‌مدت یک هفته آغاز شد و برای آن شرایطی در نظر گرفته شده است.
ثبت‌نام غیرحضوری متقاضیان وام ۲۰ میلیونی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی از امروز به‌مدت یک هفته صورت می‌گیرد.
مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۵۶۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت کنند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید