صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
جمعه / ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۲:۰۹
کد خبر: 16079
گزارشگر: 306
۳۱۶
۰
۰
۲
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت، در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت

حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت، در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت
یزد - معاون شهردار از حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت خبر داد

آسیانیوز / یزد ؛ مصطفی زارع زاده سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در جمع نوجوانان طرح طراوت در اردوگاه امام جعفر صادق (ع) منشاد حضور پیدا کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: اردوی فرهنگی تربیتی طراوت به مدت یک هفته در محل اردوگاه امام جعفر صادق (ع) منشاد برگزار می شود و تعداد 800 نوجوان دختر و 600 نوجوان پسر  در قالب گروه های 200 نفره و در دو گروه دختران و پسران به این اردوگاه اعزام می شوند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: از ویژه برنامه های این اردو میتوان به سخنرانی، اجرای مسابقات فرهنگی، برگزاری گعده های همفکری، مراسمی به یاد شهدا و...اشاره کرد.

زارع زاده بیان کرد: رویداد فرهنگی هنری طراوت برای سومین سال با هدف جذب نوجوانان دهه هشتادی (۱۳ تا ۱۶ سال) در بیش از ۴۰ مسجد منتخب شهر یزد در دو گروه دختر و پسر برگزار می شود که این رویداد بزرگ به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از تیرماه ۱۴۰۲ کار خود را  در حوزه های استعداد یابی، آموزش ، هدایت ، تولید ، رقابت و اجرای میدانی آغاز کرد.

وی در پایان گفت: آموزش مهارت های عمومی ( مهارت زندگی ، کتاب و کتاب خوانی ، سواد رسانه ، روخوانی و روانخوانی ، کارآفرینی ، مباحث اعتقادی) و همچنین آموزش مهارت های تخصصی در جهت تربیت نیروی متعهد و متخصص انقلابی ( عکاسی ، طراحی پوستر ، داستان نویسی ، فیلمسازی ، خبرنگاری ، تئاتر ، فن بیان  ) با حضور اساتید برجسته از دیگر اهداف این طرح است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

حضور ۱۴۰۰ نوجوان مسجدی همراه با طرح طراوت، در اردوی فرهنگی تربیتی طراوت ، مصطفی زارع زاده سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

https://www.asianews.ir/u/bdi
اخبار مرتبط
یزد - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان گفت: فصل مشترک فعالیت های دستگاه قضایی استان با سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری یزد آموزش حقوق شهروندی و تلاش در جهت ارتقاء آگاهی های عمومی و حقوقی جامعه است
یزد - رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه قناعت پیشگی، دین باوری، سخت کوشی و ارادت به اهل بیت(ع) از خصائل اخلاقی برجسته مردم این دیار است گفت: آزادی 20 محکوم مالی در قالب پویش هر هئیت آزادی یک زندانی گواهی بر این ادعا است
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید