صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۳ مهر ۱۴۰۲ / ۱۶:۱۲
کد خبر: 16644
گزارشگر: 213
۷۸۸
۰
۰
۱
امروز رخ داد

علت انفجار شدید در پالایشگاه نفت بندرعباس

علت انفجار شدید در پالایشگاه نفت بندرعباس
پالایشگاه نفت بندرعباس امروز دچار انفجار شدید شد.

به گزارش آسیانیوز، گفته می‌شود پالایشگاه نفت بندرعباس امروز منجر به انفجار شده است.

ایرنا اما در این باره نوشته است نشت گاز منجر به انفجار میعانات گازی شده است.

جزئیات انفجار در پالایشگاه بندرعباس

همچنین محمدعلی مجتهدزاده  درباره جزئیات حادثه در پالایشگاه بندرعباس اظهار داشت: روز جمعه به دنبال نشتی گاز حریق مختصری در یکی از واحدها رخ داد که بلافاصله مهار شد.

وی افزود: در جریان این حادثه 5 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال داده شده و تحت درمان قرار گرفتند و از این تعداد دو نفر که دچار مسمومیت و سوختگی بیشتری شده بودند برای درمان به بیمارستان شیراز منتقل شدند.

رئیس روابط عمومی پالایش نفت بندرعباس تاکید کرد: واحد مربوطه در همان روز جمعه در مدار سرویس قرار گرفت و به لحاظ تولید مشکلی وجود ندارد.

این در حالی است که علت اغلب آتش‌سوزی در کارخانه های صنایع شیمیایی و پالایشگاه ها و مراکز هسته ای ایران مبهم مانده است و در خصوص دلایل آنها خبرهای قطعی منتشر نشده است./

https://www.asianews.ir/u/cvp
اخبار مرتبط
«شرکت نفت آفتاب» بندرعباس درباره علت آتش سوزی چند روز گذشته مخازن قیر تاب در مجاورت با مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران اطلاعیه صادر کرد.
مخازن قیر در مجاورت با مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران دچار آتش سوزی شدید شد و تاکنون چند نفر نیز در این آتش سوزی دچار حادثه شده اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید