صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۶ آبان ۱۴۰۲ / ۱۸:۳۰
کد خبر: 17441
گزارشگر: 464
۵۹۶
۰
۰
۱
پایان بازی؛

تساوی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران

تساوی استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران
پرسپولیس ایران امروز (سه شنبه) در بازی با استقلال تاجیکستان به تساوی رسید.

به گزارش آسیانیوز به نقل از ایسنا، پرسپولیس ایران در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال تاجیکستان رفته است.

 پرسپولیس ایران امروز (سه شنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ مهمان استقلال تاجیکستان است. دیدار رفت این دو تیم با پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان رسیده بود. در حال حاضر پرسپولیس ۶ امتیازی، پایین‌تر از الصر ۹ امتیازی در رده دوم گروه E قرار دارد و استقلال تاجیکستان با یک امتیاز در قعر جدول این گروه جای گرفته است.

گزارش لحظه به لحظه این دیدار را در ادامه می‌خوانید:

استقلال تاجیکستان یک - پرسپولیس ایران یک(دقیقه ۸۳)
گل‌ها: مهدی ترابی در دقیقه ۲۹

کارت زرد: جلیلوف از استقلال

کارت قرمز: -

ترکیب استقلال تاجیکستان: یتیموف، نووسلچ، کربونوف، کارتاشیان، جلیلوف، بگانوویچ، پنجشنبه، جلیلوف، اسلاموف، سبای، کامولوف.

ترکیب پرسپولیس ایران: علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، هنانوف، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، نبیل باهوئی، محمد عمری و مهدی ترابی.

نیمه اول


این دیدار آغاز شده است.

دقیقه ۵: نبیل باهویی از پشت مدافعان استقلال فرار کرد و سعی کرد محمد عمری را در دهانه دروازه صاحب توپ کند اما پاس او دقت لازم را نداشت. با این وجود، مدافعان استقلال دچار اشتباه شدند و توپ را به اشتباه به سمت دروازه خودشان زدند که این توپ با خوش‌شانسی به تیرک دروازه‌شان برخورد کرد.

دقیقه ۱۴: چرخش وحدت هنانوف در پشت محوطه جریمه استقلال، خودش را در موقعیت شوت زنی قرار داد اما ضربه او توسط یتیموف دور شد.

دقیقه ۲۹ (گل اول پرسپولیس): پرسپولیس در موقعیتی خوب در سمت راست پشت محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شد که مهدی ترابی به زیبایی دروازه حریف را باز کرد.

دقیقه ۳۴: بیرانوند در خروج از دروازه دچار اشتباه مهلکی شد اما نهایتا خودش را به داخل دروازه رساند تا شوت سبای را دفع و به کرنر بفرستد.

دقیقه ۳۵: مهدی ترابی در پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد اما در شرایطی که می‌توانست هم‌تیمی‌هایش را صاحب توپ کند، با خودخواهی شوت زد که توپ به تور دیوار دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۴: ارسال بازیکنان استقلال تاجیکستان از جناح راست به تیر دوم درست به جایی رسید که اسلاموف قرار داشت. او هم ضربه سر خوبی به توپ زد اما درخشش بیرانوند مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه ۷۴ (گل اول استقلال): فرار سبای از میان مدافعان پرسپولیس او را در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار داد و او هم دروازه پرسپولیس را باز کرد.

دقیقه ۷۸: جلیلوف، کاپیتان استقلال در موقعیت تک به تکبا بیرانوند صاحب توپ شد اما این بار دروازه‌بان پرسپولیس مانع از گل‌زنی بازیکنان استقلال شد.

https://www.asianews.ir/u/dii
اخبار مرتبط
محمدرضا احمدی به‌عنوان گزارشگر بازی سه‌شنبه شب پرسپولیس و النصر انتخاب شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید