صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۱ آبان ۱۴۰۲ / ۱۴:۲۹
کد خبر: 17526
گزارشگر: 464
۳۳۴
۰
۰
۱
در آبان ماه؛

کالابرگ الکترونیک شارژ نشد

کالابرگ الکترونیک شارژ نشد
۳ بانک سپه، رفاه و پست بانک تا این لحظه یارانه مرحله ۱۵۳ را به حساب سرپرستان خانوار واریز نکرده‌اند بر اساس اعلام نظر مخاطبان یارانه ۴۰۰ هزار تومان کالابرگ الکترونیک نیز جز این گروه‌ها بوده و مبلغ یارانه پرداخت نشده است.

به گزارش آسیانیوز، یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ و شارژ کالابرگ الکترونیک ظاهرا دچار اختلال شده و ۳ بانک سپه، رفاه و پست بانک تا این لحظه نتوانستند پرداختی داشته‌باشند.

جدول کالابرگ الکترونیک

 یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ (آبان) دچار اختلال شده و بخشی از آن از سوی برخی از بانک‌ها با تأخیر پرداخت شد مانند بانک ملت؛ اما ۳ بانک سپه، رفاه و پست بانک تا این لحظه یارانه مرحله ۱۵۳ را به حساب سرپرستان خانوار واریز نکرده‌اند. بر اساس اعلام نظر مخاطبان خبرگزاری مهر یارانه ۴۰۰ هزار تومان کالابرگ الکترونیک نیز جز این گروه‌ها بوده و مبلغ یارانه پرداخت نشده است.

با پیگیری‌هایی که از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشت تا این لحظه نتوانسته است علت این تأخیر را جویا شود تا مشخص شود این تأخیر به دلیل تغییر در دهک‌بندی انجام شده است یا مسئله دیگری مطرح است.

https://www.asianews.ir/u/dkz
اخبار مرتبط
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد در طرح اجرای کالابرگ اعتبار کلیه خانوارهای یارانه‌بگیر شارژ شده و آنان می‌توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده کنند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید