صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۲ / ۱۱:۴۳
کد خبر: 17813
گزارشگر: 464
۲۳۰
۰
۰
۱
۲ آذر ۱۴۰۲

آخرین قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه

آخرین قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه
قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ در اغلب محصولات، ثبات قیمتی هفته‌های گذشته به‌چشم می‌خورد.

 به گزارش آسیانیوز،  قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ تغییر خاصی را نسبت به دیروز تجربه نمی‌کند. به‌نوعی در اغلب محصولات، ثبات قیمتی هفته‌های گذشته به‌چشم می‌خورد و گویی بازار خودرو منجمد شده است.


قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲، همانند روزهای گذشته، در برابر تغییرات مقاومت کردند و نوسان چندانی نداشتند. دلیل ثبات قیمت‌ها، رکود گسترده در بازار، ثبات نرخ ارز و انتظار برای خودروهای وارداتی است؛ خودروهایی که با گذشت هر روز، اخبار جدیدی از ورودشان به داخل کشور شنیده می‌شود.

باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

جدول قیمت خودرو


قیمت خودروهای داخلی به جز در موارد معدود، تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارند.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز بدون تغییر، روی کانال ۳۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.


شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا به شمار می‌رود که از دو هفته گذشته، هیچ نوسانی نداشت. این خودرو امروز حدود هفت میلیون تومان گران شده و به نرخ 5۹۲ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷i دنده دستی یکی دیگر از هاچ‌بک‌های محبوب بازار محسوب می‌شود که امروز تغییری ندارد و با ۶۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

 دنا پلاس ۶دنده توربوشارژ یکی از پرشتاب‌ترین خودروهای داخلی است که روز گذشته چهار میلیون تومان گران شده بود، امروز حدود سه میلیون تومان کاهش دارد و به ۷۳۳ میلیون تومان رسیده است.

  قیمت خودروهای مونتاژی

جدول قیمت خودرو


قیمت خودروهای مونتاژی نیز تغییر چندانی ندارد و با پیروی از محصولات داخلی، در ثبات خرید و فروش می‌شوند.

ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت لاکچری ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار محسوب می‌شود که بدون تغییر و با ۷۱۵ میلیون تومان درحال معامله است.

جک J۴ آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی و مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو با قیمت۷۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هایما S۷ پلاس کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو برخلاف اغلب محصولات بازار، حدود۱۰ میلیون تومان ارزان شده و به نرخ یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره کراس‌اوور محبوب بهمن موتور نیز پنج میلیون تومان افت قیمت داشته و با یک میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

  پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده

آبان ماه برای بازار خودرو، وضعیتی به جز رکود نداشت. اغلب خودروهای بازار داخلی و مونتاژی نسبت به ابتدای آبان، تغییر قیمت نداشتند یا اینکه میزان نوسانات قیمتی، بسیار کم و جزئی بود. حال با شروع آخرین ماه از پاییز، با توجه به حجم معاملات بسیار پایین بازار، ثبات نرخ دلار و پیگیری روند واردات، بعید به نظر می‌رسد که حداقل در هفته آینده، تغییرات چندانی در بازار خودرو صورت بگیرد.

تجارت‌نیوز
https://www.asianews.ir/u/du0
اخبار مرتبط
قیمت بنز E۲۰۰ مدل یک کلید صفر در بازار ۲۵۰ میلیون تومان ارزان شد این خودرو هم اکنون ۱۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید