صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۱ آذر ۱۴۰۲ / ۲۳:۵۲
کد خبر: 18035
گزارشگر: 464
۲۱۶
۰
۰
۰
در آبان ماه

تداوم روند عملکرد عالی کچاد

تداوم روند عملکرد عالی کچاد
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ۸ ماهه امسال با درآمد جذاب ۳۷۳ هزار میلیارد ریال، درآمد چشمگیری ثبت کرد.

به گزارش آسیانیوز به نقل روابط عمومی، این میزان در آمد نسبت به مدت مشابه سال۱۴۰۱ که حدود۲۷۵ هزارو میلیارد ریال بوده است، بیانگر رشد۳۶ درصدی درآمد این شرکت خوش‌نام بازار سرمایه می‌باشد.

چادرملو

این درحالی است که حدود ۵۰ هزار میلیارد ریال این درآمد، تنها در آبان ۱۴۰۲ محقق شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ از رشد ۳۲ درصدی برخوردار بوده است. بر اساس همین گزارش، «کچاد» در دوره ۸ ماهه امسال با وجود اعمال محدودیتهای ناشی از کمبود انرژی، توانسته است بیش از ۱۱ میلیون و ۱۰۶ هزار تن انواع محصولات زنجیره فولاد تولید کند تا علاوه بر تضمین سوددهی سهامدران، نقش ارزنده خود را در رشد اقتصادی کشور ایفا نماید.

https://www.asianews.ir/u/dyV
اخبار مرتبط
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بازدید و نشست مشترک مدیران شرکت‌های بزرگ فولادی و رئیس هیات عامل ایمیدرو با مدیران گروه مپنا و شرکت واگن پارس، با اشاره به اهمیت و ضرورت تعمیم و توسعه حمل و نقل ریلی در شرکت چادرملو گفت: «شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با درک ضرورت برخورداری از تجهیزات حمل و نقل ریلی در گام اول با خرید 550 واگن باری برای خرید 10 لوکوموتیو نیز برنامه‌ریزی کرده است.»
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید