صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۵ دی ۱۴۰۲ / ۱۹:۴۳
کد خبر: 18888
گزارشگر: 464
۱۹۲
۰
۰
۰
پیش بینی هواشناسی:

تهران/ دما یکشنبه به صفر درجه می‌رسد

تهران/ دما یکشنبه به صفر درجه می‌رسد
کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد، کمینه دمای هوا در تهران روز یکشنبه به صفر درجه برسد.


به گزارش آسیانیوز، امیرحسین نقشینه با اشاره به پیش‌بینی آب و هوا در روز ۱۵ دی ماه اظهار کرد: امروز با ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور برای آذربایجان‌های غربی و شرقی و غرب زنجان، کردستان و کرمانشاه بارش برف و باران پیش بینی می‌کنیم.

وی افزود: فردا گستره بارش‌ها به نوار شمالی کشور می‌رسد و مقدار بارش‌ها در نیمه شرقی آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل و ارتفاعات البرز قابل توجه خواهد بود. همچنین در دامنه‌های زاگرس مرکزی از غرب و مناطقی از مرکز و شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد و دریای خزر مواج و متلاطم می‌شود.

نقشینه بیان کرد: یکشنبه گستره بارش‌ها در نیمه شرقی کشور خواهد بود و سبب بارش باران و برف و کاهش نسبی دما می‌شود.

به گفته وی، دو شنبه در مناطقی از سیستان و بلوچستان بارندگی رخ می‌دهد و به تدریج این سامانه از جنوب شرق از کشور خارج می‌شود و سه شنبه جو آرام و پایدار است.

این کارشناس سازمان هواشناسی یاد آور شد: امشب در تهران افزایش ابر رخ می‌دهد و فردا وزش باد و بارش‌های پراکنده را شاهد هستیم. بیشینه دما امروز ۱۴ فردا ۱۰ و یکشنبه ۹ درجه خواهد شد و کمینه دما امروز ۷ درجه گزارش شده است که پیش بینی می‌شود روز یکشنبه به صفر برسد.

https://www.asianews.ir/u/dMQ
اخبار مرتبط
اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به پیش‌بینی رگبار و رعد و برق، بارش احتمالی تگرگ در مناطق مستعد؛ کرمان، انار، بافت، بردسیر، رابر، راور، راین، رفسنجان، سیرجان، شهربابک، کوهبنان، گلباف، لاله‌زار، ماهان، ارزوئیه، جیرفت، فاریاب و کهنوج را از مناطق تحت تاثیر سامانه جوی مذکور برشمرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید