صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۶ دی ۱۴۰۲ / ۱۲:۴۳
کد خبر: 18901
گزارشگر: 464
۳۱۴
۰
۰
۲
معرفی کتاب؛

کودک باهوش از انتشارات دکتر شاکری منتشر شد

کودک باهوش از انتشارات دکتر شاکری منتشر شد
هوش مجموعه‌ای از توانمندی‌های هر انسان است که به صورت سازگاری با محیط نمایان می‌شود.

به گزارش آسیانیوز؛ ما با هوش به حل مسائل و ارائه راهکارهایی در زندگی می پردازیم و برای خلق آثار هنری و ایجاد ارتباط اجتماعی و همچنین برای پاسخ به چراهایی که در ذهنمان پیش می آید از هوش کمک می گیریم. تحقیقاتی که طی سالیان اخیر درباره هوش به عمل آمده سبب پدید آمدن نظریات جدیدی شده از جمله اینکه برخلاف زمانی که تصور می‌شد هوش کاملاً ارثی است، امروزه اعتقاد بر این است که عوامل محیطی و آموزش صحیح نیز در شکل‌گیری و ارتقا هوش بسیار موثر هستند.

سری کتابهای کودک باهوش در سه جلد جدیدترین کتاب‌های انتشارات تیزهوشان برای گروه نوآموزان پیش دبستانی کشور می باشد که به منظور استفاده این عزیزان و همچنین مربیان و اولیای گرامی ایشان در جهت آموزش و تقویت هوش کودکان تالیف شده است.

این سری کتاب دارای فعالیتها و سرگرمی‌های هدفمند بسیاری است که در عین جذاب بودن باعث تقویت مهارت‌های اساسی از قبیل تقویت هوش منطقی و ریاضی از طریق تمرینات مناسب طراحی شده، پیشرفت هوش کلامی از طریق افزایش دایره لغات و ارتقای هوش اجتماعی از طریق تمرینات مربوط به شناخت روابط بین اشیا و موجودات و همچنین تقویت دقت و تمرکز در کودکان خواهد شد.

جلد اول کودک باهوش از مجموعه سه جلدی زیر نظر دکتر شاکری را انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری در ۳۱ صفحه و با قیمت ۶۰۰۰۰تومان رهسپار بازار کتاب کرده است.

جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/dN4
اخبار مرتبط
نسخه بین‌المللی دومین جلد از مجموعه «ایران ۱۰۰۱» با عنوان «۱۰۰ مسیر طبیعت‌گردی ایران» در آبان‌ماه ۱۴۰۲ منتشر شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید