صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۱۶ دی ۱۴۰۲ / ۱۳:۵۵
کد خبر: 18907
گزارشگر: 464
۴۳۳
۱
۰
۳
گفت‌وگوی آسیانیوز با امیر زبده، کارشناس مد و مدلینگ؛

ستریختِ درست در مد و مدلینگ

ستریختِ درست در مد و مدلینگ
امیر زبده، کارشناس مد و مدلینگ در گفت‌وگو با آسیانیوز گفت: برای انتخاب مدل باید به روانشناختی رنگ‌ها، چهره و بسیاری پارامترها دقت کرد تا به ست‌ریختِ مناسب برسیم.
به گزارش آسیانیوز؛ زبده به لزوم شناخت چهره هر شخص در جهت لباس پوشیدن صحیح خود تاکید کرد و افزود:

اگر قرار باشد مدلی را به برندی معرفی کنم باید در ابتدا او را از نزدیک ببینم، با او ملاقات کنم و آداب و رسوم او را محک بزنم‌. از روی عکس هیچگاه تصمیم به کاری نگرفتم و نخواهم گرفت.

این کارشناس مد و مدلینگ یادآور شد: در دیدارِ اول، فیزیک صورت و بدن او مهمترین چیز است و با توجه به رنگ مو، چشم، ابرو و پوست، استایلی برای او در نظر می‌گیرم‌.

وی افزود: در وهله دوم باید دید نظم و انضباط او چگونه است و دیسپلین فردی او حتی زمانی که یک چای مینوشد به چه شیوه است؟

زبده یادآور شد: برای همه‌ی ما زمانی که می‌خواهیم لباس انتخاب کنیم مهم است که بدانیم رنگ لباس چه سنخیتی با اجزاء صورت ما دارد. به قد بلند یا کوتاه کاری ندارم. چون این مسئله دیگه برای همه انسانها حل شده است چه شلواری با چه فاقی ،چه پیراهنی با چه سایزی و چه کفشی با سایز پای مورد نظر.

این کارشناس مدلینگ همچنین با بیان اینکه در اینجا باید به اکسسوریهای مورد نظر هم اشاره کرد، افزود: باید روانشاختی رنگِ اکسسوری‌ها با صورت و استایل هماهنگ باشد، پس نتیجه می‌گیرم هر استایلی مناسب یک برند هست.

وی تاکید کرد: بعضی از مدل‌ها را به عینک معرفی کردم، بعضی ها را به کت و شلوار، برخی را به ساعت و عده‌ای دیگر را به لوازم آرایشی و بهداشتی و‌… که همه آنها نشان‌دهنده برداشت ما از چهره‌ی آن شخص بود.

زبده گفت: اما در آخر اگر بتوانیم ریخت یا همان چهره خود را با لباس و رنگ لباسمان ست کنیم به یک ستریخت درست دست یافته ایم.


https://www.asianews.ir/u/dNa
اخبار مرتبط
یک کارشناس مد معتقد است حضور طراحان زبده لباس در سینما به باورپذیری و محبوبیت یک کاراکتر کمک شایانی می‌کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
Marjan falahati
۱۴۰۲/۱۰/۱۶
5
0
1

بی نظیری خوش استایل


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید