صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۲ دی ۱۴۰۲ / ۲۲:۰۰
کد خبر: 19072
گزارشگر: 464
۲۵۸
۰
۰
۱
در نوبت صبح

فردا شنبه مدارس ابتدایی دماوند، پردیس و فیروزکوه غیر حضوری شد

فردا شنبه مدارس ابتدایی دماوند، پردیس و فیروزکوه غیر حضوری شد
به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش در مدارس مقطع ابتدایی نوبت صبح در فیروزکوه، دماوند و رودهن به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.

به گزارش آسیانیوز؛ به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر کلیه مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های، پردیس، دماوند و فیروزکوه در نوبت صبح روز شنبه غیرحضوری خواهد بود.

  اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد: به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش در مدارس مقطع ابتدایی نوبت صبح در فیروزکوه، دماوند و رودهن به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.
کانال عصر ایران در تلگرام

محسن قضاتلو فرماندار پردیس با اشاره به برودت هوا در پردیس اظهار داشت: آموزش در مدارس ابتدایی شهرستان پردیس فردا در نوبت صبح به‌خاطر سرما و لغزندگی معابر مجازی شد.

وی افزود: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر جهت حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان، مدارس ابتدایی شهرستان پردیس به صورت غیر حضوری و آموزش در بستر پیام رسان شاد برگزار می‌شود.

https://www.asianews.ir/u/dPR
اخبار مرتبط
یک منبع آگاه، از تداوم تعطیلی مدارس استان تهران به علت آلودگی هوا خبر داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید