صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۲ / ۱۵:۵۵
کد خبر: 19160
گزارشگر: 464
۲۰۸
۱
۰
۱
طی گزارش‌های میدانی

افزایش تند قیمت‌ خودرو

افزایش تند قیمت‌ خودرو
دور افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو تند شد و برخی خودروها در حال ورود با کانال‌های جدید قیمتی هستند.


به گزارش آسیانیوز؛ گزارش‌های میدانی از روند بازار خودرو نشان از افزایش ۵ تا ۶۰ میلیون تومانی قیمت‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته دارد.

افزایش قیمت‌ها در شرایطی است که به اعتقاد فعالان بازار، تا ماه گذشته رکود حاکم بر بازار خودرو و انتظار خریداران برای ورود و عرضه مدل‌های تازه خودرو، بازار را ریزشی کرده بود. اما اکنون خبرهای افزایش قیمت خودرو جانشین اخبار رکود شده‌اند.

گزارش‌های میدانی از روند بازار خودرو نشان از افزایش ۵ تا ۶۰ میلیون تومانی قیمت‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد. بر این اساس، قیمت پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۲ به ۲۹۵ میلیون تومان رسید. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون تومان گران شد و به ۵۷۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. همچنین پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۵ میلیون تومانی، ۶۹۵ میلیون تومان به فروش رفت.

رئیس پلیس راهور فراجا موضوع خودروهای پلاک مخدوش یا فاقد پلاک را یک معضل عنوان کرد و گفت که پلیس وارد مرحله جدیدی از برخورد با پلاک مخدوش‌ها شده است و به طور جدی با این خودروها برخورد می‌کند.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ هم ۶۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد که افزایش ۱۰ میلیون تومانی قیمت را نشان می‌دهد.

در این میان، قیمت تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، ۸۴۵ میلیون تومان شد. تارا دنده ای V۱ مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۷۳۰ میلیون تومان رسید که ۵ میلیون تومات افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

بنا به این گزارش، روند قیمت‌ها در بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به ۹۲۰ میلیون تومان رسیده که رشد ۲۰ میلیون تومانی قیمت را طی ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم ۲۰ میلیون تومان بالا رفت و به ۶۷۵ میلیون تومان رسید.

در همین حالا، قیمت راناپلاس پانوراما مدل ۱۴۰۲ در بازار با افزای ۲۰ میلیون تومانی، ۵۹۰ میلیون تومان شد.

در این میان، قیمت هایما ۸S مدل ۱۴۰۲ به یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید که ۶۰ میلیون افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

قیمت ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. در عین‌حال، کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ در حدود ۳۷۵ میلیون قیمت پیدا کرده که ۱۰ میلیون افزایش قیمت داشته است.

https://www.asianews.ir/u/dRi
اخبار مرتبط
بزرگ‌ترین طرح فروش تاریخ خودروسازی کشور در حالی هفته آینده برگزار می‌شود که مبنای آن، قیمت‌های ابلاغی از سوی شورای رقابت خواهد بود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
سس
۱۴۰۲/۱۰/۲۵
0
0
0

حرومزاده ها بازاری ام ، قیمت رو الکی نزنید ..تخمتون نجسه ...منبع شما کجاست ؟؟؟


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید