صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۷ دی ۱۴۰۲ / ۰۹:۱۰
کد خبر: 19211
گزارشگر: 464
۲۰۲
۰
۰
۱
در سومین گردهمایی مدیران خدمات فنی و بازرگانی

اهمیت خدمات‌محوری اتاق‌ها

اهمیت خدمات‌محوری اتاق‌ها
در سومین گردهمایی مدیران خدمات فنی و بازرگانی اتاق‌های سراسر کشور، حسین سلاح‌ورزی رئیس اتاق ایران بر اهمیت خدمات‌محوری اتاق‌ها تأکید کرد و گفت: «در دوره دهم هیأت نمایندگان، عضویت فراگیر را دنبال خواهیم کرد و تمرکز جدی خود را روی تنوع بخشیدن و گسترش سطح خدمات قرار داده‌ایم. باید اتکا به درآمدهای سه در هزار و چهار در هزار را از میان برداشته و به سمت عضویت فراگیر قدم برداریم.»


به گزارش آسیانیوز؛ ساسان شاه‌ویسی، دبیرکل اتاق ایران نیز پیشنهاد داد: «سازوکاری با عنوان کلینیک کارت طراحی شود تا به کمک آن ارتباط مؤثر و مستمر بین حوزه‌های مختلف تجارت برقرار شود و امکان پاسخ‌گویی به سئوالات و ابهامات کلیه فعالان اقتصادی را داشته باشد. کاهش دخالت نیروی انسانی در کلینیک کارت به کمترین میزان ممکن به منظور افزایش دامنه اثربخشی و کیفیت کار، ضروری است.»

دبیرکل در ادامه برگزاری این جلسات را به صورت ادواری، برای تبادل نظر و تسهیل در فرآیندهای تجاری مورد تأکید قرار داد. علی چاغروند، معاون امور کمیسیون‌ها، مجامع و شوراهای اتاق ایران در راستای تسهیل فضای کسب‌وکار، برخورداری از نظرات اتاق‌ها برای انعکاس مشکلات از طریق اتاق ایران به نهادهای دخیل در تدوین آیین‌نامه‌های مرتبط با کارت بازرگانی را ضروری توصیف کرد.

در ادامه بابک ولی‌زاده، مدیر خدمات فنی و بازرگانی اتاق ایران درباره اقداماتی که در راستای پیاده‌سازی مصوبات جلسه تیرماه اتاق تهران، انجام شده، گزارشی را ارائه داد. بر اساس اظهارات او پیگیری‌های صورت گرفته به منظور تسهیل فرآیندهای مرتبط با صدور کارت‌های عضویت و بازرگانی بوده است. ولی‌زاده تأکید کرد: «لازم است مدیران خدمات فنی و بازرگانی اتاق‌های استانی با انعکاس مشکلات و موانعی که پیش روی اعضای اتاق‌های سراسر کشور قرار دارد، برای ارائه هرچه بهتر خدمات به این افراد، کمک کنند.»

https://www.asianews.ir/u/dS7
اخبار مرتبط
حسین سلاح ورزی برای حضور در انتخابات فاقد صلاحیت اعلام شده است؛ طبق استعلام مراجع نظارتی، وی امکان نامزدی در انتخابات اتاق ایران را ندارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید