صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۴ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۰:۴۴
کد خبر: 19390
گزارشگر: 464
۲۸۳
۰
۰
۰
از ۴ تا ۸ بهمن ماه

اجرای نمایش‌های آئینی اقوام ایرانی در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۴

اجرای نمایش‌های آئینی اقوام ایرانی در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۴
بازدیدکنندگان از پاویون کشورمان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، امسال شاهد اجرای رقص های محلی و نمایش‌های آئینی اقوام ایرانی خواهد بود.

به گزارش آسیانیوز به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، گروه هنری کوژین در کنار نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری کشورمان با حضور در پاویون ایران در چهل و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور، رقص های محلی و نمایش‌های آئینی اقوام ایرانی را اجرا خواهند کرد.

این گروه با لباس‌های محلی زیبای مناطق مختلف کشورمان، بخشی از سنت ها و مراسم آیینی و محلی اقوام ایرانی را به نمایش خواهند گذاشت. همچنین اجرای برنامه‌های ویژه ویدیویی، موسیقی زنده ایرانی، برپایی کارگاه‌های صنایع دستی، خطاطی و دیگر هنرهای سنتی ایران، برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی ویژه شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه های پاویون ایران که در این دوره از نمایشگاه فیتور با الهام از نمادهای گردشگری و ایجاد فضای تعاملی ویژه طراحی شده است، خواهد بود.

گفتنی است نمایشگاه فیتور ۲۰۲۴ از ۴ تا ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های FIERA DE MADRID در کشور اسپانیا برگزار خواهد شد.

https://www.asianews.ir/u/dUZ
اخبار مرتبط
به مناسبت روز جهانی گردشگری، علی‌اصغر شالبافیان در نشست خبری، برنامه‌های پیش‌بینی‌شده را به همین مناسبت اعلام کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید