صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۶ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۵:۰۵
کد خبر: 19430
گزارشگر: 464
۲۵۹
۰
۰
۰
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد

تهران/ فرونشست زمین در خیابان کارگر

تهران/ فرونشست زمین در خیابان کارگر
در پی فرونشست زمین در خیابان کارگر جنوبی، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای از تغییر مسیر موقت ناوگان اتوبوسرانی در این خیابان خبر داد.


  به گزارش آسیانیوز، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد؛ در پی فرونشست زمین در خیابان کارگر حدفاصل میدان قزوین تا چهارراه لشگر، تمامی خطوط عبوری از این مقطع تا اطلاع ثانوی از مسیر جایگزین تردد خواهند کرد.

بر این اساس، مسیر خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی در این منطقه از میدان قزوین، خیابان مخصوص، خیابان کمالی، چهارراه لشکر، ادامه مسیر به سمت میدان انقلاب خواهد بود.

در پی این حادثه پلیس راهور مسیر جنوب به شمال خیابان کارگر در محدوده میدان قزوین تا چهارراه لشگر را مسدود کرد و با اجرای محدودیت ترافیکی، خیابان‌های ولیعصر، قزوین و مخصوص را بعنوان معابر جایگزین اعلام کرد.

https://www.asianews.ir/u/dVC
اخبار مرتبط
مهدی زارع، استاد پژوهشگاه بین‌المللی زمین‌شناسی می‌گوید: «حدود ۷.۵ درصد مساحت ایران شاهد فرونشست زمین است. بخش مهمی از مساحت درگیر با فرونشست، مناطق مسکونی ایران هستند.»
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید