صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۶ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۸:۲۲
کد خبر: 19432
گزارشگر: 464
۱۶۲
۰
۰
۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توضیح داد؛

آخرین وضعیت بیماران بیمارستان گاندی

آخرین وضعیت بیماران بیمارستان گاندی
از مجموع ۱۰ بیمار که به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافتند، سه نفر از آنها به دلیل مسئله قلبی و مداخلاتی که در بیمارستان گاندی برای آنها در حال انجام بود، در سی سی یو بستری شدند.


به گزارش آسیانیوز؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تعدادی از بیماران بیمارستان گاندی را که شب گذشته به بیمارستان‌های تابعه دانشگاه ارجاع شدند، ملاقات و از نزدیک روند رسیدگی به آنان را بررسی کرد.

علیرضا زالی اظهار کرد: با توجه به تاکید وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به بیمارانی که شب گذشته از بیمارستان گاندی منتقل شدند، مجموعاً ۱۴ بیمار به مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جمله بیمارستان طالقانی و شهدای تجریش ارجاع شدند.

به گفته وی، از مجموع ۱۰ بیمار که به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافتند، چهار بیمار به دلیل تاکید پزشکان معالج خود مبنی بر ادامه درمان در بیمارستان‌های دیگری که این پزشکان حضور دارند، بعد از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان‌های دیگری انتقال یافتند و در حال حاضر بیمارستان شهدای تجریش میزبان ۶ نفر از این بیماران است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی درخصوص دلیل آتش سوزی می گوید از صبح روز جمعه تیم کارشناسی در محل مستقر شده اند اما هنوز دلیل حادثه مشخص نیست.

زالی ادامه داد: سه نفر از این بیماران به دلیل مسئله قلبی و مداخلاتی که در بیمارستان گاندی برای آنها در حال انجام بود، در سی سی یو، دو بیمار در بخش جراحی برای طی کردن نقاهت پس از جراحی و یک بیمار به دلیل مشکلات ریوی در بخش داخلی بستری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اضافه کرد: مجموعاً در بیمارستان شهدای تجریش میزبان ۶ بیمار انتقال یافته از بیمارستان گاندی هستیم که پزشکان متخصص مربوطه آنها را ویزیت کرده و بر اساس تبیین آنها برای ادامه مسیر درمان، خدمات درمانی را دریافت می‌کنند.

زالی یادآور شد: همچنین ۶ نفر از بیماران انتقال یافته از بیمارستان گاندی به دانشگاه مایل به انتقال به بیمارستان‌های خصوصی بودند که با هماهنگی همکاران ستادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اقدامات مربوط به پذیرش آنها انجام شد.

https://www.asianews.ir/u/dVD
اخبار مرتبط
دقایقی پیش وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان گاندی، واقع در خیابان گاندی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید