صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۸ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۷:۲۵
کد خبر: 19479
گزارشگر: 464
۱۳۵
۰
۰
۰
یادداشت| دکتر علی بیگدلی

نمادی برای خلاقیت و نوآوری

نمادی برای خلاقیت و نوآوری
به‌رغم آن‌که حوزه تخصصی من، امور بین‌الملل بود، با این‌همه در طی این سال‌ها همواره خواننده روزنامه آسیا بودم. آن‌چه بیش از همه مورد توجه من قرار می‌گرفت، نگاه فراگیر و همه‌جانبه ایرج جمشیدی بود، آن هم در روزنامه‌ای که معمولا می‌بایست صرفا اقتصادی باشد.


آسیانیوز -  توانایی ایرج جمشیدی در انتخاب مطالب و تیترهای منحصربه‌فردی که برمی‌گزید، خود نشانه‌ای از تجربه‌ای دیرپا در عرصه رسانه و مطبوعات بود.

سخنی نادرست نیست اگر بگوییم که ایرج جمشیدی در کار رسانه، آغازگر نگاهی نو به حوزه‌های اقتصادی بود که بعدها به رویه‌ بسیاری از اهالی رسانه بدل شد.

بی‌تردید درگذشت ایشان ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای روزنامه‌نگاری ایران است. صمیمانه درگذشت او را به خانواده‌ محترم او و همچنین به روزنامه آسیا و جامعه فرهنگ و رسانه‌ تسلیت می‌گویم.
https://www.asianews.ir/u/dWp
اخبار مرتبط
آدم‌هایی که به حبس‌های سیاسی می‌روند و شکنجه‌های وحشیانه می‌شوند، به سختی التیام پیدا می‌کنند و دیگر آن جسم و روح سالم بقیه را ندارند. آنها عمری را با وحشت و واهمه‌های شخصی می‌گذرانند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید