صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ / ۲۲:۳۶
کد خبر: 19593
گزارشگر: 464
۱۸۲
۰
۰
۰
به علت بارش برف و یخبندان

مدارس شهرستان‌های تهران فردا (شنبه) غیرحضوری شد

مدارس شهرستان‌های تهران فردا (شنبه) غیرحضوری شد
بنابر اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، آموزش در تمامی مقاطع تحصیلی پردیس نیز در دو نوبت صبح و عصر، به صورت غیرحضوری و در بستر پیام رسان شاد برگزار خواهد بود.
بنابر اعلام آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مدارس شهرستانهای فیروزکوه، پردیس، دماوند و رودهن به دلیل بارش برف و برودت هوا در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه (دوره اول و دوم) در نوبت صبح فردا شنبه ۱۴ بهمن‌ماه، غیرحضوری است.

به گزارش ایسنا، به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش مدارس اعلام شده در شهرستان‌های مذکور به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.

این در حالیست که بنابر اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، آموزش در تمامی مقاطع تحصیلی پردیس نیز در دو نوبت صبح و عصر، به صورت غیرحضوری و در بستر پیام رسان شاد برگزار خواهد بود.

به گزارش آموزش و پرورش شهر تهران، همچنین آموزش در کلیه کودکستان‌ها و مدارس ابتدایی بخش لواسانات و رودبار قصران در نوبت صبح غیرحضوری و کلاس‌های مدارس ابتدایی این بخش‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.

https://www.asianews.ir/u/dYi
اخبار مرتبط
یک منبع آگاه، از تداوم تعطیلی مدارس استان تهران به علت آلودگی هوا خبر داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید