صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۳:۰۴
کد خبر: 19721
گزارشگر: 464
۲۰۱
۰
۰
۱
بامداد پنجشنبه

سنتکام درباره حمله به بغداد بیانیه داد

سنتکام درباره حمله به بغداد بیانیه داد
امریکا با تهدید به تداوم «اقدامات ضروری برای حفاظت از نیروهایشان» در عراق، می‌گویند: «ما در پاسخگو کردن کسانی که امنیت نیروهایمان را به خطر بیاندازند، تردید نمی‌کنیم».به گزارش آسیانیوز؛
در بیانیه سنتکام آمده است که «یک فرمانده گروه کتائب حزب‌الله که مسئول هدایت و مشارکت در حملات علیه نیروهای آمریکایی در منطقه بود»، در این حمله کشته شد.

فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) بامداد پنجشنبه حمله به بغداد و ترور یکی از فرماندهان سازمان الحشد الشعبی عراق را برعهده گرفت.

 سنتکام با صدور بیانیه‌ای گفت که نظامیان این کشور در ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه چهارشنبه (به وقت محلی) حمله یکجانبه‌ای را در بغداد انجام دادند.

در این بیانیه آمده است که «یک فرمانده گروه کتائب حزب‌الله که مسئول هدایت و مشارکت در حملات علیه نیروهای آمریکایی در منطقه بود»، در این حمله کشته شد.

امریکا با تهدید به تداوم «اقدامات ضروری برای حفاظت از نیروهایشان» در عراق، می‌گویند: «ما در پاسخگو کردن کسانی که امنیت نیروهایمان را به خطر بیاندازند، تردید نمی‌کنیم».

https://www.asianews.ir/u/e0o
اخبار مرتبط
سنتکام در ادامه این بیانیه که در صفحه کاربری آن در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شده، آورده است: این حملات تهدیدی مستقیم برای تجارت بین‌المللی و امنیت دریایی است و جان خدمه بین‌المللی را که نماینده چندین کشور در جهان هستند به خطر انداخته‌اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید